Персональний дантист у смартфоні

Трекери харчування, споживання води, спорту та трекери всіх можливих звичок — стали невіддільною частиною життя людей, які піклуються про своє здоров'я. Відтепер і зуби можна чистити з професійними рекомендаціями стоматолога у своєму телефоні. Студія стартапів Empat розробила унікальний додаток у партнерстві зі стоматологічною клінікою Заблоцького.

Комментарии 924

Щоденні гігієнічні процедури — звичний процес для багатьох людей. Хтось чистить зуби лише зранку, інші ж дотримуються всіх рекомендацій догляду за ротовою порожниною та цього буває замало. За статистикою близько 80% українців мають запалення ясен та у 90% карієс. Для порівняння —  понад 90% дорослого населення Швеції не мають хронічних проблем із зубами та яснами завдяки регулярним відвідуванням стоматологічних кабінетів.

Щоб запобігти утворенню захворювань ротової порожнини потрібно не лише два рази на день чистити зуби, а і робити це за допомогою якісних засобів та потрібний відрізок часу. Завдяки новому додатку Dental Care App — це стало простіше.

Команда спеціалістів Empat розробила унікальний додаток разом зі стоматологічною клінікою Заблоцького. Dental Care App підбирає метод та тривалість процедури відштовхуючись від зовнішніх факторів кожного з нас. Все що потрібно — повідомити штучному інтелекту про власні особливості (брекет-система чи пародонтит), чи палите і як довго та чи вживали каву/газовані напої/вино — і все, програма підбере необхідний спосіб догляду. Ця система належить до сфери превентивної медицини. Завдяки ретельному щоденному догляду можна попередити карієс та суттєво зменшити кількість візитів до стоматолога.

“Головною метою створення такого додатку стало бажання дати більшу цінність нашим клієнтам. Всі люди зайняті та не завжди мають змогу підняти слухавку. Тому ми вирішили, що можемо системою нагадувати, про запланований візит чи необхідність зробити профілактичну чистку. Крім того, додаток стабілізував деякі внутрішні процеси сьогодні пацієнти через можуть придбати засоби догляду і зовсім скоро зможуть розраховуватися за надані послуги онлайн.” — коментує лікар та доктор медичних наук, Ярослав Заблоцький.

Для постійних клієнтів клініки Заблоцького додаток надає додаткові можливості: обрати індивідуальні засоби догляду разом з лікарем, внести наступний візит у календар, завжди мати під рукою власну рентгенограму — це особливо актуально для пацієнтів, що подорожують.

"Проект, мета якого здоров’я без лікування та щастя після прийому справді надихає. З одного боку ми допомагаємо людям уникнути проблем із зубами та щиро посміхатися, з іншого сприяємо бізнесу ефективно керувати мережею клінік та офісів, надавати справді хороший сервіс. Враховуючи те, що програма містить багато операцій та даних управління об'єктами, клієнтами, записами, персоналізовані рекомендації та прямий зв'язок з лікарем його екосистема та взаємозв’язки дуже важливі." додав засновник студії стартапів Empat, Назар Гулик.

Dental Care App — безкоштовний додаток та доступний для завантаження всіх охочих, як в App Store так і в Google Play.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода