Pethouse та Drama Queen оспівали героїв звірячого фронту

Pethouse та Drama Queen дякує усім героям звірячого фронту в новому бренд-фільмі.

Коментарі 1181

Pethouse - це інтернет зоомагазин, який вже багато років працює на українському ринку. Своїх клієнтів вони називають не господарями, а батьками домашніх тварин. За чуйність та готовність приймати улюбленців і в шкоді, і в радості. Але те, як українці поводять себе в найтемніші часи, вражає. Вражає і команду Pethouse, і команду DramaQueen, і, зрештою, весь світ.

З початком повномасштабного вторгнення Pethouse не припиняв роботу. Якийсь час це було мало не єдиним місцем у Києві, де можна було купити найнеобхідніше для звірят. Тоді ж співробітники магазину стали очевидцями багатьох щемких історій: як люди декілька годин проходили пішки до їхнього складу; як купували корм мішками одразу для всіх котів та собак свого селища; як, забираючи замовлення, із вдячності дарували хліб, бо на той час він мало де продавався. У свою чергу співробітники Pethouse розвозили всі до останнього замовлення та частенько залишилися ночувати на складі. Коли дійти додому через комендантську годину вже не встигали.

Навряд чи про подвиги батьків домашніх тварин колись говоритимуть на уроках історії. Тому про них захотілось розповісти Pethouse. А київська агенція Drama Queen їм з цим допомогла. Так з'явилася ідея нового бренд-фільму про героїзм українських батьків домашніх тварин.

 video

У відео ми бачимо “героїв звірячого фронту”. Людей, які під час війни стають “ще більше людьми”. Залишають домівки, але не тварин. Несуть їх на руках під звуки пострілів. Кутають у светри, заспокоюють в бомбосховищах.

Над створенням відео агенція працювала спільно з TV lab production. Щоб показати історію під незвичним кутом, продакшн студія вирішила використати прийом суб'єктивної камери. Тож тривожні сюжети про неймовірну людяність ми бачимо очима домашніх тварин. Щоб зберегти правдивість відео у зйомках брали участь звірята та їх справжні батьки, справжня сім'я та справжній доброволець-парамедик, який після зйомок вирушив на фронт.

Наприкінці ролика нам прочиняють завісу внутрішньої кухні Pethouse, які працювали та продовжують працювати в будь-яких умовах. Тому що мають за честь працювати для справді чудових людей.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода