Philip Morris International має намір згорнути виробництво в Росії

Philip Morris International зупиняє інвестиції в РФ та починає згортати виробництво. Це виробник IQOS та цигарок Marlboro.

Коментарі 2543
Philip Morris International Inc. 9 березня 2022 р. оголосила про зупинення запланованих інвестицій у Росії, включаючи запуски нових продуктів та інвестиції в рекламу, інновації та модернізацію. Крім того, компанія активувала план згортання виробництва у Росії.

«Ми були шоковані від початку війни в Україні. Ми рішуче засуджуємо насильство. Ми солідарні з усіма невинними людьми, які страждають від військову агресію. Ми приєднуємося до багатьох голосів, які закликають до негайного припинення війни та відновлення миру», — заявив генеральний директор PMI Яцек Ольчак.

У компанії докладають зусиль, щоб досягти трьох критичних цілей: допомогти евакуюватися тим, хто виїжджає - на сьогодні це понад 800 осіб, у тому числі з найбільш постраждалих районів; забезпечити невідкладну допомогу працівникам, що залишаються в Україні; надавати матеріально-технічну, медичну, фінансову та іншу практичну підтримку тим, хто виїхав до сусідніх країн. «Протягом цього періоду ми продовжуємо виплачувати заробітну плату всім нашим українським працівникам», — додав СЕО PMI.

Компанія надає гуманітарну допомогу та робить все можливе своїм співробітникам та народу України. PMI організувала постачання продуктів харчування, ліків та товарів першої необхідності у партнерстві з неурядовими організаціями у багатьох країнах. Останні п’ять днів співробітники компанії пожертвували понад $300 тис. для підтримки українців. Крім того, PMI пообіцяла перерахувати $10 млн. на підтримку міжнародних гуманітарних зусиль.

У Росії PMI представлена фабриками АТ Філіп Морріс Іжора в Ленінградській області та Філіп Морріс Кубань у Краснодарі, а також ТОВ Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг з філіями порядку у 100 містах РФ. У російських компаніях Philip Morris International Inc. працюють близько 4000 осіб. Частка ринку торгових марок PMI у Росії склала 30,1% у 2019 році. Сукупний обсяг інвестицій у Росії перевищує $2 млрд.

За матеріалами https://biz.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода