Philip Morris планує піти з Росії до кінця року

Тютюновий гігант Philip Morris International планує піти з російського ринку до кінця 2022 року.

Коментарі 1655
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Про це повідомив директор компанії Яцек Ольчак в інтерв'ю Bloomberg.

За його словами, компанія докладає зусиль, щоб припинити свою присутність у Росії, але не думає, що це відбудеться протягом наступного кварталу, найімовірніше, до кінця року.

Ольчак зазначив, що Philip Morris вирішила піти з Росії через складнощі з ланцюжками постачань та фінансовими операціями з банками.

Гендиректор додав, що російський ринок – сьомий за розміром для Philip Morris і становить 27% бізнесу компанії. Наприклад, торік російський ринок приніс компанії 6% виторгу.

Philip Morris International відкрила своє перше представництво в Росії у 1992 році і мала понад 3200 співробітників у країні. У 2021 році на Росію припадало майже 10% від загального обсягу відвантажень сигарет і тютюну PMI, що нагрівається.

9 березня Philip Morris International разом з іншими тютюновими гігантами оголосив про зупинення запланованих інвестицій у РФ, включно з запуском нових продуктів.23 березня компанія вирішила скоротити виробництво у Росії. Зокрема, скасувала всі запуски продуктів, заплановані на 2022 рік у Росії, зокрема запуск флагманського продукту для нагрівання тютюну IQOS Iluma, початок продажу якого планувався на березень.

За матеріалами https://biz.liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода