«Пишаємося лікарями — сьогодні та щодня»: «Артеріум» та MokCo

Корпорація «Артеріум» разом із MokCo agency створили особливе привітання на День медика за участі лікарів, що працювали з хворими на COVID-19.

Коментарі 1679

Кілька місяців медики напружено та понаднормово працюють, аби надавати своєчасну допомогу пацієнтам  з різними захворюваннями, що в період пандемії стає особливо непростим завданням. Корпорація «Артеріум» у межах фонду для боротьби з COVID-19 впродовж всього карантину підтримує лікарів у різний спосіб: гарячими обідами, передачею засобів індивідуального захисту та обладнання. І в професійне свято особливо намагалася не загубитися серед святкових картинок і рамок у фейсбуці, аби подякувати кожному працівникові. А також показати хоча б декого з героїв, які допомагають нам, поки ми вдома.

Команда MokCo знайшла рішення та за підтримки Корпорації «Артеріум». Це -- відеопривітання, у якому взяли участь різні лікарі, в тому числі ті, хто особисто брали участь у лікуванні хворих на COVID-19 пацієнтів. Працівники медичних установ записали короткі відео, де поділилися, що означає для них бути лікарями. Медики нагадали, що COVID-19 нікуди не зник та боротьба триває. А ми вкотре зрозуміли, що пишатися ними варто не лише на свято, а щодня. 

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода