«Пліч-о-пліч» — проєкт про єдність та взаємодопомогу переселенців і жителів заходу України під час війни

21 відеоісторія та 21 текстове інтервʼю всеукраїнської соціальної кампанії «Пліч-о-пліч» розкажуть про українців, які, покинувши свої домівки через повномасштабне вторгнення РФ, почали нове життя на заході, допомагаючи місцевим та країні; а ще познайомлять із жителями заходу, що з турботою та теплом прийняли переселенців.

Коментарі 1447

Креативна агенція Green Penguin у співпраці з обласними державними адміністраціями за підтримки Проєкту USAID «Трансформація комунікацій» запускають всеукраїнську кампанію, яка спрямована на зближення усіх українців. Історії героїв — ще один доказ того, що у спільній боротьбі усі ми, від Охтирки до Чопу, робимо свій неоціненний внесок у перемогу. Кампанія розповість історії людей, які були вимушені переїхати на захід після подій 24 лютого, а також місцевих жителів, які активно допомагають їм.

Історії героїв розповідатимуться в Інстаграмі, Фейсбуці та Youtube за посиланням.

В рамках проєкту команда опрацювала понад 500 історій ВПО та місцевих жителів, серед яких було обрано 42. В центрі кожної історії є людина, яка ділиться своїм унікальним досвідом, розказує про виклики, з якими довелось зіштовхнутись, і як з ними вдалось впоратись, про допомогу людей, які в складний час не залишились байдужими.

Так героями проєкту стали Ігор Гончаров, волонтер-переселенець із Лисичанська, що створив Майстерню вдячності у Чернівцях й створює для міста вироби із заліза та дерева, рієлторка Лілія Трофімчук з Рівненщини, яка знайшла житло для більш ніж 200 родин переселенців, одинадцятирічний Максим з Донецької області, який, переїхавши в Чернівці, допомагав людям, а виручені за роботу гроші передавав на фронт та інші.

«Український народ показав неймовірну стійкість і єдність перед лицем повномасштабної війни, розв'язаної Росією», - зауважив директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп. «Кампанія «Пліч-о-пліч» вшановує тих українців, які, попри тяжкі обставини та поневіряння, знайшли шлях до того, щоб об’єднатися та зробити свій внесок до української перемоги. Українці стоять пліч-о-пліч на різних фронтах – вони вирощують врожай, підтримують діяльність своїх підприємств і створюють нові робочі місця, займаються волонтерством у своїх громадах і виробляють необхідні речі для Збройних сил України. Мета цієї кампанії – показати, що кожен здатний змінити ситуацію на краще та допомогти Україні дієво протистояти агресії з боку Росії».

«Пліч-о-пліч» — проєкт про єдність українців й про те, що ми незламні, вільні та сміливі тоді, коли разом.

Проєкт реалізується за участі Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Волинської ОДА.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода