Планшет: як правильно вибрати гаджет

Планшет зручний мобільністю і невеликими габаритами, виручає під час туристичних і ділових поїздок. Грамотно вибраний гаджет стане надійним помічником, тому до його покупки варто підійти зважено.

Комментарии 2279

Планшет зручний мобільністю і невеликими габаритами, виручає під час туристичних і ділових поїздок. Грамотно вибраний гаджет стане надійним помічником, тому до його покупки варто підійти зважено.

Найважливіші характеристики пристрою

Перед покупкою варто сконцентруватися на технічних характеристиках:

  • Операційна система. iOS, Android чи Windows. Перший варіант зручний і легкий в освоєнні, проте закритість платформи створює проблеми з обміном файлами та установкою різноманітних утиліт. Безкоштовний Android оснащений багатим функціоналом і дає змогу встановити велику кількість безкоштовних додатків, але у нього підвищені вимоги до ресурсів. У Windows теж є вагомий недолік – обмежена кількість пропозицій.
  • Розмір. Гаджети до 8 дюймів замінять смартфон, навігатор, компактний плеєр, проте для роботи з текстами і перегляду фільмів екран малуватий, і начинка в таких пристроях, як правило, недостатньо потужна. 10 дюймів – оптимальний розмір для більшості завдань. Гаджети більше 10 дюймів дають змогу повноцінно працювати з клавіатурою, зі стилусом, дивитися відео. Відносні недоліки таких пристроїв – габаритність і маса.
  • Дисплей. Важливо звернути увагу на співвідношення роздільної здатності та піксельної щільності, а також широту куту огляду і наближеність передачі кольорів до природної.
  • Об'єм пам'яті. Чим він більший, тим більший обсяг інформації зберігатиметься на пристрої. Ця характеристика відчутно впливає на ціну, тому, якщо потрібна бюджетна модель, а варіант до 16 Гб не влаштовує, пошукайте гаджет, що підтримує карту пам'яті.

Недорогий планшет має бути пристосований до виконання покладених на нього завдань: при компактних розмірах виконувати функції мобільного комп'ютера. У бюджетному сегменті добре себе зарекомендував співвідношенням ціни, якості та вибору планшет Lenovo: https://kasta.ua/brand/Lenovo/planshety/.

Аксесуари для гаджета

Розуміння, як збираєтеся використовувати гаджет, допоможе правильно вибрати планшет. Але для комфортного користування не обійтися і без аксесуарів:

  • чохол не тільки захистить пристрій, а й зробить його більш ергономічним, а «зовнішність2 планшета – стильною та оригінальною;
  • клавіатура стане практичним придбанням за необхідності часто працювати з текстами;
  • портативний акумулятор подовжить термін автономної роботи гаджета.

Підібравши необхідні аксесуари, ви забезпечите максимум зручності при використанні планшета.

На правах реклами

Обсудить с другими читателями:
Погода