Платформа dobro.ua створила для користувачів благодійний фонд у кишені

Благодійна платформа dobro.ua запустила чат-бот у Viber, за допомогою якого кожен українець може за 20 секунд зробити добру справу!

Коментарі 3048

“Наша мета - скоротити шлях користувача до добрих справ. Тепер для благодійного внеску українцям буде достатньо месенджера Viber, кількох секунд і бажання допомагати. На dobro.ua ви можете допомогти як дітям, так і дорослим, як тваринам, так і притулкам, а чат-бот - це той помічник, який допомагає зробити правильний вибір і здійснити внесок зручним способом”- каже піарник платформи Богдан Бердник.

Благодійний внесок може бути будь-якого розміру - це і 50, 100, 200, 500 гривень або будь-яка комфортна сума. Також є можливість зробити ваш внесок регулярним, що дозволить нам не турбуватись про майбутнє і підтримувати функціонування благодійних ініціатив.

В чат-боті від dobro.ua ви не побачите спаму, а станете свідками тільки добрих новин.

Завдання dobro.ua - створювати навколо себе ком'юніті соціально проактивних людей, які хочуть змінювати країну та ставати причетними до важливих змін. Підтримка платформи за допомогою чат-бота допоможе кожному благодійнику стати частиною команди.

Спробувати можна тут: http://www.viber.com/uadobrobot.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода