Платформа Enquirus допоможе знайти вкрадений люкс

Знеособлена база даних сприятиме запобіганню нелегальному обігу годинників та ювелірних виробів

Коментарі 584
Швейцарський холдинг Richemont оголосив про запуск Enquirus — глобальної цифрової платформи, яка покликана допомогти знизити рівень злочинності, пов'язаної зі зверненням на вторинному ринку люксових годинників та ювелірних виробів, отриманих незаконним шляхом.

Проект, який побудований за принципом екосистеми та відкритий для всіх брендів класу люкс, був створений у тісній співпраці з широким колом партнерів, включаючи виробників продукції, правоохоронні органи, страхові компанії, представників ресейл-ринку, у тому числі аукціонні будинки та безпосередньо клієнтів. Функціонал Enquirus дозволяє завантажувати інформацію про годинники та ювелірні вироби, здійснювати пошук та ділитися даними з довіреними сторонами, не розкриваючи при цьому особистість власника.

Зазначається, що вся інформація, що потрапляє до бази даних, призначена для використання виключно для полегшення ідентифікації загублених та вкрадених предметів з метою запобігання їх незаконному обігу. Richemont також запевняє, що технологія надається приватним споживачам у рамках пакету клієнтського обслуговування, а доступ до системи для партнерів буде безкоштовним.

На поточному етапі Enquirus включає понад 175 брендів розкішного годинника і кілька провідних компаній-виробників ювелірних виробів. За даними Richemont, вже тисячі покупців створили облікові записи та завантажили до реєстру колекції своїх виробів, при цьому понад 28 000 одиниць зареєстровані як загублені або вкрадені. 

Компанія продовжить розвивати проект, залучаючи до нього якнайбільше гравців галузі, а також поліцейські управління всіх великих міст світу, щоб зробити Enquirus найбільшою міжнародною базою даних про втрачений і вкрадений люксовий годинник і ювелірні вироби.
Обговорити з іншими читачами:
Погода