Platon: античний мислитель в реаліях сьогоденної ділової Одеси

Креативники маркетингової агенції Brain Tank назвали найновітніший бізнес-центр в Одесі на честь давньогрецького мислителя Платона, екстраполювавши його філософські ідеї на сучасний світ. А потім спробували уявити, як сприймав би нинішні бізнес-реалії засновник класичної європейської філософії.

Комментарии 3052

Коли в нового великого девелоперського проекту є потужна та струнка бізнес-філософія, робота з ним — особливо цікава та насичена. Команда маркетингової агенції Brain Tank цієї осені розробила брендинг та запустила лонч-кампанію для нового бізнес-центру від досвідченого девелопера “Гефест” — ділового об’єкту, що має стати найбільшим в Одесі.

Насамперед новому об’єкту потрібне було ім’я, яке втілювало би його філософію. Креативники агенції обирали між кількома шляхами: вигадати ім’я «міжнародного» кшталту — в дусі World Trade Center або ж  дотриматися концепції неймінгу інших об’єктів девелопера — грецькі імена та назви? Ну або ж узагалі — оскільки йдеться про Одесу — створити бренд-нейм із суто одеським гумором! Звісно ж, у розробці не обійшлося без жартівливих варіантів на кшталт «Таки Hub», але зрештою перемогла тема грецьких імен, і головним аргументом у цьому стала саме філософія. Новий бізнес-центр у Аркадії отримав ім’я Platon — на честь засновника класичної європейської філософії. 

І саме філософія Платона подарувала команді символ Спіралі, що ілюструє циклічність розвитку всіх явищ та процесів і показує, що кожне явище на новому витку повторюється вже на новому, вищому рівні. Символ платонової спіралі ліг в основу написання імені бізнес-центру та його логотипу, а також фірмового стилю для використання як в інтер’єрних рішеннях, внутрішній навігації та брендингу носіїв, так і в різноманітній діловій продукції — матеріалах діловодства, сувенірних виробах тощо.

Саме нова філософія бізнесу і є тим, що вирізнятиме новий діловий об’єкт із-поміж конкурентів. На відміну від застарілої парадигми, новий бізнес-центр сповідує холістичний підхід до підвищення «якості життя на роботі», яка добре помітна на прикладах сучасних монстрів IT-індустрії, та пропонує своєму клієнтові консолідовану комерційну пропозицію, якої так бракує сьогодні на ринку ділової нерухомості.

І саме нова бізнес-філософія склала основу рекламної лонч-кампанії, що поєднала образ та принципи великого мислителя античності з елементами та парадигмами сучасного світу.
“Добра енергія дає нам сили й надихає інших”, - сказав колись Платон. І саме так, мабуть, він охарактеризував би нову айдентику свого тезки ділового центру.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода