Playboy хоче перезапуститися як цифрова платформа для авторів

Американський журнал Playboy планує перезапуск як цифрове видання, яке має стати альтернативою платформи OnlyFans.

Коментарі 995
Про це 13 березня написало видання New York Post.

Журнал перестав виходити у друкованому вигляді ще 2020 року. Оновлену онлайн-версію, як очікують, запустять наприкінці 2023 року, вона матиме вигляд "платформи авторів", яку бренд продає як "покращену", "безпечну" й "ексклюзивну" альтернативу OnlyFans.

Замість "кроликів" Playboy на платформі будуть автори Playboy, які зможуть розміщувати на своїх сторінках матеріали для дорослих і не тільки.

New York Post дістав доступ до першої в історії цифрової обкладинки Playboy, на якій зображено модель Аманду Черні, яка заробила понад $1 млн як авторка Playboy, використовуючи бета-версію платформи Centerfold.
Playboy вперше запустив Centerfold у грудні 2021 року як місце "для творчої свободи, художнього самовираження й секс-позитиву". Як і OnlyFans, платформа дає змогу моделям залучати платних підписників.

У Playboy повідомили журналістам, що вирішили відмовитися від назви Centerfold, а платформу інтегрують у структуру Playboy.

"Наша платформа авторів Playboy – це журнал Playboy XXI століття. Ми передаємо силу створення контенту в руки творчої спільноти й даємо їм інструменти для взаємодії й монетизації своїх фанбаз безпосередньо", – сказала головна бренд-менеджерка компанії Рейчел Веббер.

За словами Веббер, велика різниця між OnlyFans і Playboy полягає в тому, що в той час як автором контенту на OnlyFans може стати будь-хто, автори Playboy мають подати заявку, їх має схвалити редакція.

За матеріалами https://gordonua.com
Обговорити з іншими читачами:
Погода