PlayMath — всеукраїнський онлайн-проєкт з вивчення математики від GIOS

Понад 21000 українських школярів з усіх областей країни та українці, які вимушено виїхали за кордон, спробували інноваційний підхід до навчання в рамках проєкту PlayMath.

Коментарі 1153

Освітня платформа GIOS за підтримки Українського фонду стартапів, Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації та проєкту Дія.Цифрова освіта реалізувала безкоштовний всеукраїнський проєкт PlayMath, у межах якого всі українські школярі 5-9 класу могли покращити свої знання з математики в ігровому форматі.

З 16 лютого до 1 квітня українські школярі покращували свої знання з математики в рамках проєкту PlayMath. Школярі вивчали математику у форматі коротких відео-історій та інтерактивних завдань на онлайн-платформі GIOS.

Основною метою PlayMath було допомогти  українським учням підтягнути знання за рік з математики  у цей складний період. А також, показати, що навчання може бути незвичним та цікавим.

21 437 дітей з усіх областей України та більш ніж 30 країн світу взяли участь у PlayMath. Учасниками проєкту могли стати всі українські школярі 5-9 класів, незалежно від їх місця чи умов перебування.

Методисти GIOS прогнозували, що діти в середньому зможуть пройти 2 шкільних теми за 6 тижнів проєкту. Проте, більшість школярів опрацювали всі доступні уроки свого класу, тобто пройшли 9-місячну шкільну програму з математики. А  74,5 % учасників почали опановувати на платформі теми, які ще не вивчалися у школі.

Опитування дітей після проєкту підтвердило, що 99,4% з них було легше та цікавіше вивчати математику на платформі GIOS, ніж за стандартною програмою.

67% учнів в першу чергу відзначили подачу матеріалу, формат завдань (відео, приклади розв'язаних задач, задачі на встановлення порядку дій та тести), а також те, що якщо вони допустили помилку, то платформа пропонує ще одне аналогічне завдання.

«Мені запам‘ятався підхід та структура відео, і Сурикат , як він пояснює. І сподобались ще опорні схеми до кожної теми, я їх навіть використовувала у себе на контрольній», - Аліна, 9 класс.

Пояснення теми відбувалося  у форматі коротких анімаційних відео. Майже 90% учасників відмітили це як перевагу, адже ролики зрозумілі, короткі, а також, інтерактивні (вони перериваються питаннями, які допомагають засвоювати матеріал краще).

На початку та у кінці проекту учасники проходили тестування знань. Так організатори PlayMath визначали наявність прогресу у навчанні школярів.

За результатами тестування,  успішність учасників в середньому збільшилась на 21,5%. Найкращий результат показали учні 9 класів, їх розуміння матеріалу збільшилось на 53 % під час проходження проєкту.

Такий прогрес у школярів обумовлений методологією навчання, яка закладена у проєкт. Формат подачі контенту враховує кліпове мислення сучасних дітей. А мотивація отримати бали та потрапити на вищі позиції у рейтингу збільшує залученість у навчання.

Батьки учасників також поділились враженнями від проєкту: 35,3% з них відзначили користь від навчання на платформі GIOS у тому, що дитина освоїла теми поза шкільною програмою, 28,8%, що формат допоміг залучити школяра до навчання, а 20,5% відмітили, що завдяки проєкту, успішність дитини у школі підвищилась.

Окрім знань та нового досвіду, учні могли отримати призи за свої старання. 50 найкращим школярам GIOS протягом квітня відправить подарунки, а ТОП- 10 з них отримують планшети. Школи, учні яких стали переможцями конкурсу та активно брали участь у навчанні на платформі, отримають Подяку від керівництва МОНу та GIOS.

Нагородження відбулося у Києві в UNIT.CITY.

“Проєкт PlayMath допоміг залучити тисячі учнів до вивчення математики у захопливому та доступному форматі. Результати приємно вражають та свідчать про результативність методології, яка впроваджена на платформі GIOS. А така кількість учасників говорить про актуальність проєкту для українських школярів. Команда GIOS пишається досягненнями учнів та дякує всім, хто долучився до проєкту!”, — СЕО GIOS Наталія.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода