PlusONE запустили email-розсилку StopFake 7 мовами

Агенція PlusONE запустила email-розсилки сайту з перевірки фактів Stopfake.org 7-ма мовами: російською, англійською, нідерландською, італійською, французькою, болгарською та іспанською. Це дозволило значно підвищити популярність Stopfake у аудиторії поза межами України.

Комментарии 1946
В результаті співпраці PlusONE та StopFake в межах двох стратегічних напрямів: соцмережі та розсилка новин – також вдалося вирішити одразу кілька задач. Зокрема, збільшилася популярність сторінок проекту в Facebook. Кількість підписників англомовної сторінки StopFake перевищила 4,5 тис., а російськомовної – 47 тис. фанів. Суттєво покращилися показники на італійській, нідерландській, французькій, болгарській та іспанській сторінках проекту у Facebook.

Завдяки розробленому компанією PlusONE формату e-mail розсилок, вдалося досягти показників відкриття, що більше, ніж у 2 рази, перевищують середні по індустрії «Media and Publishing».

Окремим комунікаційним проектом став розроблений та реалізований фахівцями PlusONE тест «Чи легко вас надурити?», який в інтерактивній ігровій формі інформує користувача про фейки і пропаганду в російських медіа. Так, за період 14-31 березня було досягнуто 10,900+ переглядів тесту, та 4,700+ відвідувачів, а також суттєво збільшилася база для e-mail розсилки.

Зусиллями менеджерів PlusONE вдалося налагодити партнерські відносини StopFake з Міністерством закордонних справ України та Українським кризовим медіацентром, а також домовитися про інформаційне партнерство з низкою популярних FB-сторінок, що розраховані на іноземну аудиторію.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода