Початок грандіозного щорічного міжнародного турніру The International 2022 Regional Qualifiers стартував

Усі прихильники кіберспортивних подій не один день готувалися до одного з найвидовищніших турнірів року The International 2022.

Коментарі 1045

Вже відомо 12 команд-учасників. Усі ці команди заробили найбільшу кількість DPC-балів на регіональних лігах та мейджорах та пройшли кваліфікацію. Бути в центрі подій новин кіберспорту завжди можна з партнерами. БК GG.BET обрала кіберспорт пріоритетним напрямком, тому завітавши на офіційну платформу https://gg.bet/ru/esports кожен користувач може розраховувати на комфортну роботу сайту та гарний настрій. Всі, команди які пройшли кваліфікацію Dota Pro Circuit, готові вступити в захопливий бій за головний призовий фонд змагань. Серед них:

 1. OG (Данія).

 2. PSG.LGD (Китай).

 3. BOOM Esports (Індонезія).

 4. TeamSpirit (Росія).

 5. Вeastcoast (Північна Америка).

 6. Team Aster (Китай).

 7. Thunder Awaken (Перу).

 8. EvilGeniuses (США). 

 9. TSM (США).

 10. Tundra Esports (Великобританія).

 11. GaiminGladiators (Європа).

 12. Fnatic (Малайзія).

Слід зазначити, що The International — перше змагання такого рівня, де головний івент проходить на двох різних майданчиках: 

 • SunTec Singapore (олімпійська система);

 • «Сінгапурський критий стадіон» (фінал).

Стадіон у Сінгапурі — це багатофункціональний спортивний комплекс, що вміщує близько 12 тисяч людей. 

Особливості

Загальний формат турніру стабільний та не змінюється, не дивлячись на наявність особистої турнірної сітки кожної місцевості. Кваліфікація надає можливість потрапити на турнір та змагатися за головний приз. У матчах застосовується особлива система: команда вибуває отримавши дві поразки. У всіх суперництвах, крім Гранд Фіналу, перемогу здобуває та команда, що виграє мінімум дві карти. 

До останнього змагання потрапляють кращі з кращих — це дві команди, що змагаються на п'яти картах до трьох перемог. Тріумфатор отримує свою позицію у Груповому етапі The International. Колективи, що опанували друге та третє місця, продовжать боротьбу за запрошення на етапі Last Chance.

Призовий фонд The International 2022

Загальна сума виграшу, що розігрується на чемпіонаті світу The International 2022 з Dota 2, подолала позначку $10 млн. Призовий фонд у розмірі $1,6 млн збільшується шляхом внутрішньоігрового предмета Battle Pass в Dota 2. Гравці отримують за купівлю різні косметичні предмети та доступ до різних івентів. Натомість Valve додає до призового фонду 25 % доходу від усіх продажів. 

Тому не гайте часу — вболівайте за улюблену команду на офіційній платформі gg.bet та заряджайтесь живими емоціями видовищних поєдинків. Проєкт пропонує найкращі умови для ставок на кіберспорт — вигідні коефіцієнти та цікаві спеціальні пропозиції, тому обов'язково загляньте в список доступних на Dota 2 ставок.

Обговорити з іншими читачами:
Погода