Подарунки від медіасервісу MEGOGO для передплатників PlayStation Plus

PlayStation спільно з медіасервісом MEGOGO приготували подарунки своїм користувачам.

Коментарі 1303
В рамках спеціальної пропозиції, всім передплатникам PS Plus, які вперше зареєструються на сервісі з PS4 і PS5 будуть доступні додаткові безкоштовні три місяці підписки MEGOGO «ТВ і Кіно: Стартова» з широким асортиментом різноманітного відеоконтенту, включаючи колекцію кіно та анімаційних фільмів, серіалів, телешоу й спортивних програм. Додатково, для всіх користувачів з активною підпискою PS Plus буде діяти 20% знижка на покупку або продовження підписки MEGOGO «ТВ і Кіно: Максимальна».

Підписка PS Plus дозволяє розширити можливості вашого безкоштовного облікового запису PlayStation. Передплатники сервісу отримують бонусні ігри щомісяця, додаткові знижки в магазині PlayStation Store, можливість грати з друзями мережею та багато іншого. А тепер, власники консолі PlayStation 4 з підпискою PS Plus, крім цілого ряду бонусів, зможуть ще й вигідно дивитися улюблені фільми та серіали за допомогою сервісу MEGOGO.

MEGOGO – найбільший медіасервіс у Східній Європі. У колекції MEGOGO – каталог різноманітних фільмів та серіалів, популярні телеканали, інтерактивне ТВ, прямі трансляції та відеозйомки спортивних заходів, аудіокниги та подкасти. Каталог сервісу налічує понад 300 каналів й 13 000 фільмів та серіалів на будь-який смак.

В рамках спільної кампанії провайдер розваг готує ряд спеціальних пропозицій. Тепер власники консолей PlayStation 4 можуть не тільки насолоджуватися улюбленими іграми, а й дивитися топові фільми, серіали, телешоу та спортивні передачі вигідно та українською мовою. Для всіх нових користувачів сервісу MEGOGO з активною підпискою PlayStation Plus будуть доступні, крім пробного періоду, ще додаткові 3 місяці підписки MEGOGO «ТВ і Кіно: Стартова» безкоштовно. А для всіх користувачів сервісу з підпискою PS Plus буде діяти щомісячна знижка 20% на покупку або продовження підписки «ТВ і Кіно: Максимальна».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода