PointeR Agency будує в компаніях пресслужби «під ключ»

PR-агенція PointeR Agency виводить нову послугу – створення пресслужби чи PR-відділу «під ключ». Вона буде цікава компаніям, яким необхідна якісна комунікаційна робота, але бракує ресурсів для залучення сторонньої агенції.

Коментарі 1749

Як сказано в повідомленні, багато підприємств припинили чи зменшили свою діяльність, в тому числі, і в комунікаційній сфері, що позначилось негативно на медійному ринку в цілому. Проекти зі ЗМІ та співпраця між компаніями і медіа були заморожені або відмінені. Редакції, які, до того ж, втратили і рекламні бюджети потерпають від такої ситуації.

Додаткову актуальність такого запиту формує процес релокації підприємств в Західні регіони країни. Часто на новому місці необхідно будувати комунікацію для залучення нових партнерів чи клієнтів. При цьому «місцеві» компанії також вбачають потребу в додатковій комунікації через прихід в регіон нових компаній та конкурентів.

Залучення фахового комунікаційника в штат компанії допоможе і зекономити бюджет, і дати робочі місця, і відновити, або ж покращити повноцінну роботу медіаринку в цілому.

«Важливим моментом при побудові піар-супроводу «інхаус» є наявність необхідної експертизи для залучення фахівця з потрібними компетенціями та постановка правильних задач для нього. Часто збій в цих питаннях зводить нанівець всю комунікаційну роботу або суттєво зменшує її ефективність», – говорить Олеся Стойко, співвласниця Pointer.Agency.

За її словами, агенція допоможе компаніям отримати внутрішнього спеціаліста, який знає як комунікувати зі ЗМІ, лідерами думок та у соцмережах. Має план дій та чіткі критерії ефективності, які необхідно досягнути. Крім цього, агенція надасть від трьох до шести місяців супервайзингу для коректного запуску комунікаційного відділу, та, за потреби, навчання чи консультативний супровід щодо всіх аспектів роботи на медійному ринку України.

Фахівці PointeR Agency мають понад 20 років досвіду роботи в журналістиці (ТБ, радіо, преса та онлайн видання), прессекретарями та піарниками в провідних українських та міжнародних компаніях, успішну співпрацю із 100+ клієнтами.

«Ми знаємо ринок зі всіх сторін. Ми самі підприємці, тому занурені у всі тонкощі стратегічного планування, операційних процесів та мислимо як бізнес. А тому знаємо справжні потреби власників, топ-менеджерів та маркетологів компаній», – говорить Олеся Стойко, співвласниця PointeR Agency.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода