Pointer Agency ввійшов в десятку найкращих PR компаній України

PR компанія Pointer Agency зайняла дев’яте місце серед українських команд агенцій за обсягами оборотних коштів.

Комментарии 916

Так, за даними експертів видання, основним прибутковим сегментом на ринку комунікацій залишається PR комерційних організацій. У цьому році спостерігається приріст кейсів не класичного PR, а КСВ-проектів і кампаній позитивного впливу на суспільство і здоров'я людини, де головним героєм стає клієнт бренду, а не клієнт агенції.

Крім того, і в портфелі, і в компетенціях агентств зміцнилася GR-експертиза: в минулому році, у порівнянні з 2016-м, кейсів взаємодії з держорганами на комерційних чи некомерційних умовах стало більше.

 

«Перша десятка – це була моя ціль з початку заснування агенції. Хочу подякувати своїм колегам, які йдуть пліч-о-пліч зі мною, а також нашим партнерам, які в свій час довірилися молодій компанії. Сьогодні ми точно знаємо, куди рухатися – тільки вперед і вгору», –  повідомила агентства Managing Director Pointer Agency Олеся Стойко.

Компанія PointeR Agency заснована у липні 2012 року. Спеціалізується на Public Relations, організації іміджевих та корпоративних подій, співпраці з лідерами думок та celebrity, BTL та національних розіграшах.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода