Покоління Z проводить більше двох третин медіа-часу в Інтернеті

Новий аналіз, проведений WARC, показав, що покоління Z (16-24 роки) проводить більше часу в Інтернеті, ніж будь-яка інша група: 67,7% медіа-часу проводять в Інтернеті. Незважаючи на те, що соціальні мережі неймовірно важливі, новий звіт визначає надзвичайно цінну можливість в аудіо.

Коментарі 1159
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Хоча вік не є єдиним фактором, що визначає споживчу поведінку, аналіз WARC показує, що рік народження людини залишається корисним показником уподобань каналу та платформи.

  • Соцмережі, звичайно, домінують. Проте покоління Z демонструє, що його увага обмежена; Незважаючи на появу нових платформ, глобальне соціальне використання цього року, як очікується, дещо знизиться – привернути увагу людей стане більшим викликом для платформ.
  • TikTok критичний. Майже 40% рекламної аудиторії TikTok становлять 421,1 мільйона осіб віком від 18 до 24 років (джерело: Kepios). Користувачі TikTok проводять у додатку в середньому 95 хвилин на день (джерело: Sensor Tower).
  • Нові можливості медіа, особливо аудіо, стимулюють споживання Gen-Z. Музика та потокове передавання подкастів тут є критично важливими, оскільки 16-24 секунди споживають більше аудіовмісту на день, ніж усі форми преміум-відео разом узяті.
  • Загалом це не найбільший споживач медіа. Можливо, воно виявило найбільш екстремальне онлайн-покоління, але з точки зору загального споживання медіа вони відстають від 25-34 років (вважаються міленіалами), які, як правило, споживають більшу кількість як лінійного, так і потокового ТБ.

«Покоління Z зазнало унікального впливу технологічних інновацій», — пояснює Алекс Браунселл, керівник відділу контенту WARC Media. - Це була перша аудиторія, яка вивчала дитинство та підлітковий вік за допомогою соціальних мереж; з дитинства він був знайомий із послугами потокового аудіо та відео на вимогу».

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода