Покупці косметики надають перевагу магазинам, а не соціальним мережам

За останніми даними, шість з десяти покупців косметики та засобів особистої гігієни стверджують, що більше всього люблять купувати продукцію цієї категорії в магазинах, у порівнянні з соціальними мережами.

Коментарі 3974

Чому це важливо?

Варто сприймати ці показники з урахуванням того, що дослідження було проведене агенцією з інновацій у роздрібній торгівлі Outform.

Не менш важливо пам’ятати, що покупки цілком можна вважати видом дозвілля, заняттям для душі, зокрема це стосується товарів, які не є життєво необхідними для споживачів. Хоча у кожній категорії не обійтись без обіцянки дешевого доступу для споживачів, які прагнуть задовольнити свої потреби, вона не завжди є доцільною.

Що відбувається?

На основі опитування більш ніж 2000 респондентів з Британії, США та Німеччини можна зробити наступні висновки:

- Шість з десяти (59%) людей обрали відвідування магазинів улюбленим способом для покупки косметики.

- Для 39% споживачів важливу роль відіграв особистий досвід, наприклад, спілкування з консультантами.

- Всього 16% респондентів вважають, що оновлення брендів у соціальних мережах допомагає їм дізнаватися про товари.

- Проте деякі респонденти дійсно відчувають більше впливу від соціальних мереж, зокрема 42% людей віком 35-44 роки зазначили, що цей канал виявився для них ключовим.

- Більше половини (53%) покупців зазначили, що важливу роль відіграє можливість порівнювати товари у магазині, але для онлайн-покупок цей показник майже не відрізняється і складає 48%. 45% людей також покладаються на сайти з порівнянням цін.

Перспективи

Маркетинговий директор напрямку ЄБСА в компанії Outform Саймон Хетуей зазначив, що важливе значення досі має значне поєднання каналів. Люди не завжди роблять покупку на платформах, тому потрібно звертати увагу на достовірну інформацію про об’єкт і мапування шляху.

Хоча соціальні платформи ще не стали основним засобом перевірки, вони «мають вплив на поведінку споживачів, зокрема якщо йдеться про користувацький контент, якому клієнти можуть довіряти».

За словами Хетуей, такі інновації як тестери доповненої реальності лише починають зароджуватися, проте деякі уже встигли вкоренитися.

Більше третини (34%) споживачів віком 18-24 роки стверджують, що на прийняття рішення про покупку значно впливають онлайн-консультації по догляду за шкірою, такої ж думки дотримуються 33% щодо відеоуроків з нанесення макіяжу. Для чоловіків усіх вікових груп останній пункт виявився на 2% важливішим (28%).

Переклад статті підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода