Поліна Толмачова покидає FILM.UA

FILM.UA Group і Директорка з маркетингу і PR FILM.UA Group Поліна Толмачова прийняли рішення припинити співробітництво. Це рішення було непростим, але сторони дійшли взаємної згоди

Коментарі 1127

«За рік, який я працюю на посаді СЕО, ми реалізували з Поліною низку проектів, життєво необхідних для розвитку бренду групи та її позиціонування. Це точно допоможе нам краще зрозуміти, хто ми і як нам розвиватися далі. Можливим це стало завдяки тому, що Поліна була безпосередньо залучена до ключових процесів групи і брала участь у їхньому формуванні. Ми вдячні Поліні за роки роботи, ентузіазм, щиру віру в наше діло і повну віддачу процесу створення не тільки групи, а й індустрії в цілому», — коментує CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.  

«Ці роки були не просто роками напруженої плідної роботи, це був у прямому сенсі слова історичний період — період становлення кінотеатральної індустрії в Україні. З точки зору маркетингу – це був час безлічі викликів: форматування збуту, формування нових ринків, запуск нових продуктів, створення бренду українського кіно та його монетизація. З точки зору PR нам вдалося не просто ввести в інформаційне поле українське кіно, але міцно його там закріпити. Я пишаюся і завжди буду пишатися тим, що мені пощастило працювати в Групі, в команді дивовижних, талановитих людей і безпосередньо впливати на глобальні процеси. Наші історії змінюють світ на краще, і бути частиною цього — величезне щастя», — коментує Поліна Толмачова.

Ми бажаємо Поліні успіхів у її подальшій кар’єрі та висловлюємо глибоку вдячність за все, що нам вдалося зробити разом.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода