Польська ініціатива для підтримки рекламної спільноти України

Польська асоціація маркетингових комунікацій SAR за підтримки своїх агентств-членів та партнерів створює портал з пропозиціями роботи в галузі для мешканців та біженців з України. Він міститиме оголошення від агентств та інших гравців рекламної індустрії. Веб-сайт буде агрегувати оголошення з польського та міжнародних ринків. Портал запрацює цього тижня.

Коментарі 2320

Індустрія маркетингових комунікацій, бажаючи надати реальну допомогу жителям України, створює своєрідну платформу з пропозиціями роботи. Ініціативу одноголосно підтримали агентства-члени SAR, які сьогодні можуть працевлаштувати кілька сотень віддалених і стаціонарних співробітників. Сайт розрахований на людей, які вирішили залишитися в Україні, і тих, хто виїхав з країни. Платформа з’єднає шукачів роботи з компаніями, які її пропонують – крім пропозицій, ви зможете легко розмістити на ній своє резюме. Українцям нададуть додаткову підтримку шляхом адаптації та навчання.

Оголошення будуть про роботу в сфері маркетингових комунікацій, як для тих, хто володіє кількома мовами, так і для тих, хто розмовляє лише українською. Всі зможуть шукати роботу у різних напрямах – стратегія, дизайн, медіа, продакшн, електронна комерція, програмування, SEM / SEO, івент, PR та багатьох інших.

Важливим елементом проекту є міжнародне партнерство, яка сприятиме поширенню ініціативи за межі Польщі. З цією метою SAR досяг угоди з представниками Cannes Lions та Effie по всьому світу, які також нададуть пропозиції по працевлаштуванню.

«Ми солідарні з Україною! Ми хочемо допомогти нашим сусідам жити якомога нормально в умовах війни та еміграції. Робота – це те, що їм знадобиться, щоб жити за кордоном. Ми створюємо платформу з пропозиціями роботи в секторі маркетингових комунікацій, але ми відкриті до будь-яких інших ініціатив допомоги. Веб-сайт буде запущено за кілька днів, але зараз я наполегливо закликаю вас підготувати пропозиції, щоб платформа могла виконувати свою роль, коли вона відкриється.» – заохочує директор SAR Павло Тишкевич.

Про підтримку ініціативи SAR заявили галузеві організації, серед яких:

  • Association of Public Relations Companies
  • IAB Polska Internet Industry Employers Association
  • IAA Poland
  • LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy law firm
  • Gotoweb.pl - website production

Платформа буде мати три мовні версії: українську, польську та англійську, а також – інформацію про офіційні ініціативи допомоги Україні.

Всеукраїнська рекламна коаліція вдячна польських колег за підтримку. Stand with Ukraine!

Обговорити з іншими читачами:
Погода