Понад 3000 українців поділилося своїми історіями читання на «Книжковому Арсеналі»

Онлайн-сервіс Uklon долучився до довгоочікуваної культурної події — «Книжковий Арсенал» та закликав українців читати без зупинок.

Коментарі 914

Під час книжкового фестивалю, що тривав 23–27 червня, 3200 відвідувачів долучилися до інтерактивної зони, яка була розроблена спільно з агенцією Postmen.

Багато людей мають звичку читати у транспорті. Комфортне авто — ідеальне місце, де ти читаєш без зупинок, а час вимірюєш сторінками, а не хвилинами. Postmen використав це спостереження для комунікаційної кампанії Uklon в рамках участі у «Книжковому Арсеналі».

«Для нас, як для української компанії, участь в проєктах, що спрямовані на розвиток культури та освіти є дуже важливою. Адже ми вважаємо, що з розвитком нашого суспільства ми теж будемо розвиватися і досягати більших успіхів. “Книжковий Арсенал” саме такий проєкт, популяризація культури читання та любові до книжок, особливо серед молоді — це те, чого ми намагаємося досягти разом з цим проєктом. До того ж, це перегукується з нашою місією. Uklon — це про розширення зони комфорту, тож чому не почитати книжку, коли ти їдеш в авто з лівого берега на правий. Це близько 15 сторінок, до речі», — говорить Вадим Іщенко, CMO Uklon.

Інтерактивна зона була виконана із наліпок які ми зазвичай використовуємо для заміток.

На чорних наліпках відвідувачі могли обрати питання, а на жовтих залишити свою замітку-відповідь.

За 5 днів фестивалю тисячі українців ділилися своїми емоціями та почуттями: «На який вчинок тебе підштовхнула прочитана книга? — Боротися за Крим, Саша 30 років», «Що тебе захоплює в книгах? — Всесвіт, Артем 15 років», «Про щоб ти написав книгу? — Про любов до своєї дівчини, Дмитро 19 років».     

Організатори зібрали кожну унікальну історію для подальшого втілення у масштабному проєкті.

Комунікація була підтримана на автівках, що співпрацюють з сервісом, та push-сповіщеннях додатку.

В основу візуального стилю лягли кольори Uklon та айдентика цьогорічного Книжкового Арсеналу, виконана у вигляді розгорнутої книги.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода