Понад 70% дітей-геймерів грають кожного дня

Огляд любителів ігор віком від 8 до 15 років у всьому світі.

Коментарі 2079

- Серед дітей, які захоплюються відеоіграми, 73% віком від 8 до 11 років та 71% віком від 12 до 15 років грають кілька днів на тиждень або кожного дня.

-  Серед дітей віком 12-15 років найпопулярнішими виявилися ігри на мобільних телефонах – 56% геймерів у цій віковій групі використовують саме цей пристрій.

- Серед дітей віком 8-11 років найбільшу популярність отримали ігрові приставки, які використовує половина ігрових фанів (51%).

За результатами дослідження компанії GWI, яка спеціалізується на роботі з цільовою аудиторією, переважна більшість дітей грають у відеоігри, а 70% з них роблять це щоденно.

Серед дітей, які захоплюються відеоіграми, 73% віком від 8 до 11 років грають кілька днів на тиждень або кожного дня. Це ж саме стосується 71% дітей віком 12-15 років. Цей показник росте до 79% серед хлопців та знижується до 64% серед дівчат.

Серед дітей віком 12-15 років найпопулярнішими виявилися ігри на мобільних телефонах – 56% геймерів у цій віковій групі грають саме на цьому пристрої. Серед дітей віком 8-11 років найбільшу популярність отримали ігрові приставки, які використовує половина ігрових фанів (51%).

Дослідження компанії GWI також демонструє соціальну значимість ігор для молодшої аудиторії – близько половини дітей-геймерів стверджують, що спілкуються зі своїми друзями під час ігрового процесу. 

Приналежність до спільноти – це невід’ємна складова для геймерів, а віртуальні світи Fortnite, Minecraft та Roblox стають все більш популярними. Тому брендам слід усвідомити роль, яку ігри відіграють у соціальному і культурному житті аудиторії.

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода