POPEL Agency припиняє свою діяльність

Ключова команда зосередиться на проєкті CASES.MEDIA

Коментарі 1258

1 вересня 2020 року, у день 11-ї річниці компанії, POPEL Agency припиняє свою роботу. Серед проєктів агенції були розробка інтерфейсу системи InterKassa, редизайн маркетплейсу SHAFA.UA, дизайн для сайту ЦУМ, онлайн-платформа для організації «Культурний проект». Ключова команда агенції зосередиться на роботі з проєктом CASES.MEDIA.

Для мене і всієї нашої команди припинення проєкту POPEL Agency — це завершення епохи. Ми присвятили йому більше десяти років. Протягом цього часу ми працювала з сотнями проєктів з України та з-за кордону. Ми пишаємось своїми здобутками в цьому полі, і щиро сподіваємось, що зуміли зробити внесок в розвиток історій наших клієнтів. Певно, з моменту, коли почалась робота з CASES.MEDIA припинення роботи агенції завжди було питанням часу, — зазначає співзасновник агенції та СЕО CASES Анатолій Попель.

CASES.MEDIA — це онлайн-платформа, в якій компанії можуть зареєструвати профіль та самостійно опублікувати власний контент: кейси, колонки, новини тощо. Робота над проєктом велась командою агенції протягом останніх трьох років. За цей час кількість профілів фахівців перевищила 13 000, а організацій — майже 1000.

Ми маємо багато цікавих та абітних ідей розвитку CASES. Віримо, що фокус на роботі з платформою дозволить нам втілювати їх набагато швидше, і ще до Нового року ви побачите грандіозне оновлення проєкту з десятками потрібних індустрій функцій. — додає Анатолій.

Команда агенції вирішила так ще у червні. Протягом останніх місяців агенція відмовлялась від нових замовлень, а поточні проєкти та клієнтів з власного портфелю партнерам.

Для нас вкрай важливо було завершити проєкт правильно. Жоден проєкт з портфелю ми не залишили в кризовому чи підвішеному стані. Всім клієнтам, з якими велась робота, ми підібрали підрядників для подальшої роботи. — додає Анатолій.

З вересня за адресою https://popel.agency з’явилась сторінка-прощання зі стислим описом історії агенції.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода