Портал Sostav.ua відтепер має український інтерфейс

Всеукраїнська рекламна коаліція як найбільше та титульне громадське об'єднання рекламної індустрії вже багато років веде всі свої офіційні комунікації українською. Також державною мовою здійснюються національні рекламні кампанії всіх проєктів ВРК, ведеться спілкування у соціальних мережах, наведена інформація на сайтах Коаліції і її проєктів, організатором яких є ВРК.

Коментарі 2438

Безумовно, деякі проєкти ВРК є міжнародними, як, наприклад Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, премія Effie Awards Ukraine, або національний фестиваль дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of, де учасники українські, але до журі входять виключно іноземні фахівці. Тож заявки до участі у цих проєктах подаються англійською мовою, а на сайті інформація завжди двомовна - подана українською та англійською мовами.

Також двомовний підхід у певному сенсі зберігається й ще на одному ресурсі ВРК – провідному українському порталі про рекламу, медіа та маркетингові комунікації sostav.ua.

«Ми повністю змінили інтерфейс сайту на українську мову, – розповідає Євгенія Бабаєць, головний редактор Sostav.ua. – Ми також прагнемо публікувати якнайбільше контенту українською мовою. Однак у рекламній спільноті комунікації часто ведуться російською мовою, тому матеріали наших колумністів ми публікуємо тією мовою, якою пише автор, й іноді це буває якраз російська мова. Крім того, ми хотіли б, щоб російськомовні закордонні колеги могли читати українські новини на нашому ресурсі».

ВРК підтримує впровадження української мови як офіційної, але одномовна комунікація однозначно не може бути вичерпною для рекламної індустрії. Тож як консолідуючий та інформаційний ресурс ВРК залишає право гравців рекламного ринку висловлювати свої думки будь-якою мовою.

«Ми заохочуємо учасників ринку створювати різний контент для рекламної індустрії, цікаві та корисні матеріали, ділитися своїм досвідом та успіхами – наголошує Євгенія Бабаєць. – Завжди підтримуємо різні спеціальні проєкти чи авторські колонки. Члени ВРК отримують можливість розміщувати свої матеріали безкоштовно».

Щоденно на ресурсі sostav.ua виходять актуальні новини, інтерв’ю та колонки для ринку. Щоб долучитись до створення нового контенту, звертайтесь до редакції – [email protected].

Обговорити з іншими читачами:
Погода