Портфель АСБИС-Украина пополнился креативным брендом TLC

Провідний національний дистриб’ютор IT-техніки та рішень АСБІС-Україна оголошує про вихід на український ринок бренда TLC.

Комментарии 947

Асортимент продукції масштабного світового виробника наразі буде презентований широкою лінійкою зручних та якісних навушників на всі випадки життя.

TCL Electronics (абревіатура від англ. The Creative Life) – одна з найбільших корпорацій із виробництва електроніки масового споживання, керована гаслом «Творче життя». Серед її амбіцій – розробка і запровадження найбільш передових смарт-технологій; серед головних завдань – створювати та робити винаходи досяжними для якомога ширшого кола споживачів; гордість TCL – лідерство в щорічній реєстрації найбільшої кількості патентів.

«Налагоджені зв'язки з ключовими гравцями регіональних ринків, а також досвід успішного запуску та просування побутової техніки й електроніки до кінцевих споживачів стали ключовими факторами у виборі партнера. Ми розраховуємо на довгу та плідну співпрацю з міжнародним холдингом ASBIS і ставимо перед собою мету зайняти істотну частку ринку аудіоаксесуарів вже цього року», – прокоментувала Шерон Сяо, директор підрозділу Smart Connectivity компанії TCL Electronics.

Один із найбільших національних IT-дистриб’юторів АСБІС-Україна повністю відповідатиме за стратегічний розвиток бренда TCL в Україні. «Дотримуючись стратегії розвитку, ASBIS продовжує розширення портфеля продуктів, приділяючи особливу увагу найбільш перспективним сегментам ринку. Ми раді, що наш асортимент поповнився лінійкою персонального аудіо від компанії TCL – одного зі світових лідерів у споживчій електроніці. Впевнений, що стильний дизайн, унікальні інноваційні технології і, головне, чудовий звук та якість навушників TCL не залишать байдужими ні споживачів, ні партнерів», – зазначив Віталій Мельниченко, генеральний директор АСБІС-Україна.

Модельний ряд навушників TLC представлений вкладними та накладними,   дротовими і бездротовими конфігураціями.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода