Поштова компанія Justin припинила роботу

Поштово-логістична компанія Justin, яку запустила Fozzy Group у 2017 році, навесні 2022 року припинила роботу.

Коментарі 1121
Про це розповів колишній керівний партнер компанії "Джаст ін" Юрій Авдиш, повідомляє Forbes.

Через повномасштабне вторгнення Fozzy Group були вимушені оптимізувати численні процеси в бізнесі та переосмислити роботу Justin.

Зараз компанія лише видає посилки, які клієнти мали отримати до закриття відділень. Їх можна отримати в супермаркетах "Сільпо", або Justin перенаправить їх через інших поштових операторів.

Justin вийшла на ринок у 2017 році та зайняла нішу "Забирати посилки дорогою додому". Точки видачі запускались у супермаркетах Fozzy Group, щоб клієнтам було зручно забрати посилку, заходячи до супермаркету за продуктами.

Щоб знайти клієнтів, Justin почала активно співпрацювати з інтернет-магазинами. Наприклад, компанія почала відкривати співбрендингові відділення з інтернет-магазинами.

За майже п’ять років свого існування Justin відкрила близько 500 відділень, а виторг компанії у 2020 році склав більш ніж 133,5 млн грн.

Однією з основних причин закриття Justin називають незадоволення результатами роботи компанії на тлі гострої конкуренції насамперед із "Новою Поштою".

За даними YouControl, 51% компанії належить співвласнику Fozzy Group Володимиру Костельману. Юрій Авдиш зазначив, що він був міноритарним власником.

За матеріалами https://biz.liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода