Пошуковик Яндекс блокує образи Путіна та захищає "Z"

Після витоку вихідного коду російського пошукового сервісу Яндекс, підтвердженого компанією, було опубліковано архіви з запитами, які пошуковик цензурує, повідомляє "Медуза".

Коментарі 909
Серед них – запити про російського диктатора Володимира Путіна,а також слова і символи, повʼязані з вторгненням РФ до України.

Внутрішній сервіс Яндексу з виправлення зображень прибирає порнографічні фото та відео, а також світлини Путіна. Його пошуковик не видає за такими запитами, як: "плешивый", "хуйло", "бункерный дед", "как выглядят педофилы", "когда он сдохнет", "странное создание машет рукой", "п*здабол", "главный вор", "гондон всея руси", "х*й в скафандре" тощо.

На букву Z, яка стала символом вторгнення Росії, не видаються фото символіки нацистської Німеччини, те саме стосується запитів "символ z" чи "z спецоперация логотип". Для цього Яндекс додає до запиту слова, що відсіюють картинки, повʼязані з нацизмом: символ z * patch -luftwaffe -знак -люфтваффе -emblems -немецкий -german -президент -германский -славянский -army -рейх -вермахт -symboly -нацисты -германия -ss -hitler -nazi -сша -us -germany -сс -postimages -калмыкия -крест -членский -гитлерюгенд -message -ww2 -symbol -фон.

z спецоперация логотип * patch -азов -spartan -япония -всу -одесса -спецуха -blackwood -спецназ -фарм -сша -ссо -warface -csgo.

У заборонений список для використання у "капчі" (графічний тест для роботи) внесені слова "пиндосы!", "смерть", "смертью", google, "львов" та "сдаться".

За матеріалами Liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода