Посилити позиції в Європі. Ciklum оголосив про покупку чеського розробника софту

Компанія Ciklum оголосила про покупку чеського розробника програмного забезпечення CN Group. В результаті угоди Ciklum сподівається посилити свої позиції в низці європейських країн

Коментарі 2456
Великий розробник програмного забезпечення Ciklum оголосив про покупку чеського розробника софта CN Group у одного з провідних центральноєвропейських фондів прямих інвестицій Genesis Capital. Про це йдеться в повідомленні компанії.

В рамках угоди Genesis Capital продав 100% своїх акцій CN Group. Фонд придбав чеську компанію в 2019 році в рамках MBO — викупу підприємства його менеджментом.

В Ciklum відзначили, що угода дозволить компанії прискорити зростання на ринках Центральної і Східної Європи, а також в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Відзначається, що після покупки CN Group компанія стане «одним з найбільших провайдерів цифрових перетворень» в Центрально-Східній Європі і глобальною присутністю.

Головний офіс CN Group знаходиться в Празі, ще п’ять деливери-центрів розташовані в Центральній Європі. Команда компанії складається з 360 фахівців з цифрових технологій. Серед клієнтів CN Group — Procter & Gamble, Strabag, TF Bank, Bunte.de і FlatexDEGIRO.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Ciklum оголосила про притягнення стратегічних інвестицій від технологічної інвестиційної платформи Recognize Partners. Свою частку в компанії Recognize Partners продав інвестиційний фонд AVentures Capital.

Ciklum — провідна глобальна компанія з розробки цифрових продуктів і надання цифрових послуг, яка співпрацює з компаніями з Fortune 500 і стрімко зростаючими організаціями. Керівний офіс компанії Надод в Британії. У компанії є офіси в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Львові.

CN Group — провідна компанія в області гнучкої розробки програмного забезпечення. Вона також пропонує клієнтам послуги IT-консалтингу та QA / Testing з фокусом в сферах фінансів, транспорту, логістики, телекому, е-коммерсу, видавничого бізнесу і охорони здоров’я.

За матеріалами nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода