Postmen і НОК України запустили вебінар для олімпійців у рамках програми Sportcamp & more

Національний Олімпійський комітет України і цифрова агенція Postmen починають серію лекцій-практикумів для олімпійців і професійних спортсменів під загальною назвою «#1000000лайків на карантині».

Комментарии 1432

Курс триватиме протягом терміну карантину і дозволить усім слухачам розбудувати власними зусиллями свої соціальні мережі, навчить створювати прості веб-сайти, запускати і промотувати події і вебінари, а також проводити онлайн-тренування.

Спікерами і тренерами курсу стануть ТОП-менеджери цифрової агенції Postmen. У ньому зібрано  весь досвід агенції для спорт-індустрії, кращі практики світових зірок, клубів, спортивних телеканалів, блогерів і спортивних брендів. Курс складається з 5 лекцій: соцмережі, вебсайти, події, вебінари і онлайн-тренування, онлайн-челенджі та естафети.

«Ми хочемо допомогти спортсменам під час вимушеної ізоляції і змін тренувального процесу навчанням і новими кваліфікаціями, без яких сучасний спорт вже неможливий. Соцмережі та Інтернет замінили телебачення і газети. І ми хочемо, щоб кожен олімпієць розбудував свою мільйонну аудиторію фанів і прихильників, навчився працювати зі спонсорами і брендами, і таким чином ми всі вийдемо міцніші з кризи», - пояснює мету ініціативи Президент НОК Сергій Бубка.

Коментуючи початок співпраці з Національним Олімпійським комітетом України, керівник і засновник Postmen Ярослав Ведмідь зазначив, що це велика честь — сприяти українським олімпійцям. «Ми вже 7 років займаємось проектами різного масштабу для спорт-індустрії України, і цей курс представляє концентрат нашої практики і світового досвіду», - зазначає Ярослав Ведмідь.

НОК України — громадська організація, що опікується участю українських спортсменів в Олімпійський іграх, діючи відповідно до положень Олімпійської хартії. Національний олімпійський комітет України об'єднує 40 комітетів з олімпійських видів спорту. Мета НОК України — забезпечення участі українських спортсменів в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

Postmen – лідируюча цифрова агенція України, №1 з ефективності і топ 3 з креативності. Серед клієнтів агенції в різні часи були українські та австрійські гірськолижні курорти, Run Ukraine і Kyiv Half Marathon, спортивні бренди. Агенція створила кілька серій спортивних змагань – Sport Weekends, Arko Men Vertical Run, Beer Run Bilogorodka, Endurance Ultra Trail 55.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода