Postmen визнано “Комунікаційним агентством року 2021”

15 грудня в Києві відбулась 16-а церемонія нагородження премії з ефективності в сфері маркетингових комунікацій — Effie Awards Ukraine. За її результатами, а також результатами Національного рейтингу креативності Всеукраїнська рекламна коаліція визначила «Комунікаційне агентство року 2021». Перше місце рейтингу посіла агенція Postmen.

Коментарі 9608

В травні 2021 року Postmen очолив Національний рейтинг креативності, який базується на результатах 3-х українських фестивалей: ADC*UA Awards, Kyiv International Advertising Festival, Ukrainian Design: The Very Best Of.

За підсумками рейтингу креативності та щорічної премії з ефективності —  Effie Awards Ukraine — агенція Postmen визнана «Комунікаційним агентством року 2021».

«Це одна з найбільш вагомих відзнак українського рекламного ринку. Формально – просто найкраща агенція року як в сенсі креативу, так і віддачі від нього – ефекту. І в цьому році ми дійсно презентували ринку ряд сильних робіт, серед яких стратегії, креатив і незмінно сильний продакшн. Завдяки потужним власним підрозділам: дизайну, відео-виробництву та веб-девелопменту — Postmen зараз найсильніша агенція для проєктів з комплексними сенсами та глобальними амбіціями на висококонкурентних ринках», —  прокоментував перемогу Ярослав Ведмідь, СЕО агенції Postmen.

Цьогоріч у Postmen 3 золоті нагороди Efiie Awards Ukraine:
— мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен», категорії Culture & The Arts; Rebranding
— фандрейзингова платформа Zerna Pravdy у категорії Social Good: Non-Profit

А також 3 срібла: проєкт Zerna Pravdy —  категорії Social Media та Influencer Marketing та «Леся Українка: 150 імен» —  Cross Media Storytelling.

Загалом до фіналу Effie Awards Ukraine-2021 пройшло 154 заявок у 49 категоріях.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода