Потрійне відкриття MOYO у червні

Протягом червня мережа побутової техніки та електроніки MOYO поповнилася ще трьома магазинами - двома у Дніпрі та одним у Києві.

Коментарі 1416

Ознайомитися з особливостями асортименту можна за такими адресами: Дніпро - ТК "на Пастера", за вул. Пастера, 6А, та у ТЦ "Наша Правда", пр-т Слобожанський, 31Д. У Києві - це ТРЦ “NEW WAY” вул. Архітектора Вербицького, 1.

У нових магазинах мережі традиційно широкий вибір сучасних гаджетів, зокрема, смартфонів, ноутбуків, портативної акустики та аксесуарів до техніки та електроніки.  Крім того, можна з легкістю обрати телевізор, придбати товари для геймерів та габаритну побутову техніку.

Алгоритм доволі простий: продавець замовляє необхідний товар, оформлює зручний спосіб доставки, а клієнтові автоматично надсилається електронний рахунок для оплати — смс-повідомленням або ж на e-mail. Так, можна придбати товари, яких немає в наявності в магазині.

“Як один з лідерів ринку електроніки та побутової техніки, ми продовжуємо активно розвиватися та підтверджувати цей статус, - коментують у компанії. - В першу чергу від цього отримають користь наші клієнти по всій Україні. Адже ми надаємо можливість повноцінного ознайомлення з асортиментом та придбання товару для поціновувачів живого шопінгу. А консультанти в магазинах MOYO завжди готові надати комплексну інформацію для прийняття рішення про покупку”, - коментують у прес-службі мережі MOYO.

Розширення мережі також підтримує мультиканальний статус рітейлера зі значною часткою продажів онлайн. Крім того мережа має флагманський магазин MOYO 24/7 у Києві з можливістю придбати товар в будь-який день і час.

Наразі в Україні налічується вже 45 магазинів у 20 містах. Нещодавно нові торгові точки відкрили також у Борисполі, Запоріжжі, Одесі, Маріуполі, Львові та Києві. Із повним списком та іншою додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті компанії.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода