Потужність гаджету має значення

Зустрічайте кампанію до шкільного сезону від Фокстрот та Havas Ukraine

Коментарі 1384

Життя сучасного школяра схоже на “день бабака”: до школи доїхати, з батьками бути завжди на зв’язку, потім додому, зробити уроки, встигнути на тренування, і зранку те саме й по колу. Їх світ неможливий без гаджетів. Пам’ятаєте ж, як під час віддаленого навчання ноутбук та смартфон замінили клас, уроки, підручники, перерви, листівки про кохання, і навіть скелетів у шафах кабінету біології?

Напередодні нового сезону back-to-school Фокстрот турбується про комфортне навчання всіх учнів та влаштовує грандіозний розпродаж гаджетів. Щоб усі оновили своїх цінних помічників на шкільний сезон 2021-2022, який би він не був.

«Підготовка до школи – це завжди приємні емоції від очікування покупки новеньких девайсів у школярів та, зазвичай, лавина клопотів для батьків. Адже потрібно врахувати купу нюансів і нічого не забути! А ще – бути в тренді та крокувати в ногу з часом, – розповіла про концепцію промо Наталія Ставраті, маркетинг директор Фокстрот. – Тож у нашому новому ролику ми вирішили зробити акцент саме на тому, чим живуть наші діти: запиті на сучасні гаджети, що і під час навчання допоможуть, і стануть у нагоді для зв’язку з батьками та друзями».

P.S. До речі, в ролику новий віршик від Фоксі, яку так полюбили маленькі глядачі!

 video

Credits

Havas Ukraine

Creative Director — Сергій Ярославцев

Art Director — Андрій Тимощук

Senior Copywriter — Дмитро Мамонтів

CSD — Ольга Балучинська

Account Manager — Аліна Котіна

Фокстрот

СMО — Наталія Ставраті

Creative Director — Олександра Шабля

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода