"Повернути дітям літо" компанія ASBISc Enterprise дарує літній відпочинок дітям-переселенцям у таборі 7 Fields

18 червня 2022 року літній табір 7Fields у селі Семиполки Київської області відкрив двері для нової групи дітей.

Коментарі 1155

150 дітлахів, які приїхали з регіонів України, що постраждали від обстрілів, бомбардувань тепер можуть відпочити і насолодитись літом завдяки спеціальній програмі спонсорства ASBISc Enterprise.

Більшість інфраструктурних об'єктів Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей частково або повністю зруйновані та не підлягають експлуатації. У тому числі й навчальні заклади, станом на середину липня 2116 будівель освіти пошкоджено, 216 з яких зруйновано повністю.

І щоб повернути радість літа дітлахам із зони бойових дій, школа 7Fields організувала спеціальний літній табір, який працює на благодійних засадах і дає можливість будь-кому стати спонсором ініціативи. А сім'ї дітей, в цей час, спокійно можуть займатися пошуком роботи та облаштуванням життя на нових місцях.

ASBIS спонсорував 3 групи по 50 дітей кожна, які проведуть по 12 днів у безпечному середовищі табору з безліччю розваг.

На території цього табору є багато дитячих майданчиків, два басейни, мотузковий парк, тенісний корт, кінотеатр та вуличні шахи, а також малеча зможе спробувати себе в майстерні хендмейду. У таборі функціонує велика кількість розважальних гуртків.

Окрім розважальної програми, найважливішою частиною перебування у таборі є саме робота з психологами. Для цього призначено індивідуальні заняття з дипломованими фахівцями у форматі ігор.

Що важливо - на час повітряних тривог у таборі є обладнаний підвал із двома виходами, проведена електрика, є холодильники, запаси їжі та води.

«Війна важка для будь-якої дорослої людини, але особливо важко для дітей. Діти, які зараз переміщені через війну в Україні, є нашим майбутнім і потребують нашої підтримки як ніколи. Сподіваємося, що цей проект літнього табору допоможе повернути їм радість дитинства. На цьому ми не зупиняємось і впевнено рухаємось до перемоги». – зазначив Віталій Мельниченко, директор АСБІС-Україна.

З перших днів міжнародна компанія ASBIS Enterprise, яка в Україні представлена ​​компаніями АСБІС-Україна, Breezy Україна, iOn та iSupport, є спонсором гуманітарних проектів. На сьогодні компанія вже передала 20 укомплектованих реанімобілів для гарячих точок України, де йдуть активні бойові дії, організувала гуманітарну допомогу, а саме: засоби першої необхідності: каремати, спальні мішки, ліхтарі та одяг, електрогенератори, понад 300 ноутбуків та планшетів, павербанки та модеми . Понад 27 тисяч медичних виробів та аптечок вже в руках наших захисників.

Ми не зупиняємось і продовжуємо роботу з вірою в нашу Перемогу!

Якщо ви теж хочете повернути усмішки та сміх дітям України, то заохочуємо вас підтримати ініціативу літнього табору 7Fields.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода