Позиціювання та рекламний ролик преміум колясок

Креативне агентство mirrolab допомогло донести ідею моделі Quant

Комментарии 1229

Quant – нова модель колясок польського бренду Anex. Це преміальний продукт для батьків, які цінують зручність і готові за неї платити. Щоб донести ідею моделі Quant, клієнт вирішив розробити окреме позиціювання продукту та рекламний ролик. І агентство mirrolab допомогли йому з цим.

Як завжди спершу аудиторія. Сформували портрет клієнта і поговорили з потенційно важливими для бренду людьми. Хто такі батьки нового покоління, де вони працюють, чим цікавляться, які бренди обирають? Що для них лакшері у 2019му? Чому купують Баленсьягу і Ветмо? Чим їх приваблюють ці бренди? Усе це допомогло зрозуміти цінності, погляди, життєву позицію цільової та якою мовою з нею говорити.

Поспілкувавшись з аудиторією, команда зрозуміла – стереотипи точно не про них. Вони хочуть виділитися, підкреслити свою унікальність. Довести світові, що тут все залежить від них. І саме їх рішення є остаточним.

Така позиція нових батьків. І вони більше не хочуть її ховати. Їм байдуже на стереотипи. Головне – особисте внутрішнє рішення.

Це агентство і заклало в основу позиціювання: it’s my decision.

Клік, клік, Quant.

Поки в одній руці смарт чи кава – іншою можна легко модифікувати коляску. Цю легкість і простоту передали в продуктовому рекламному ролику. Зважаючи на аудиторію зробили його таким же стильним і сильним, як сам бренд.

 Anex Quant functionality
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода