Працівники компаній страхують свої сім’ї втричі більше ніж до пандемії

До приходу пандемії лише 30% співробітників додатково страхували від критичних захворювань членів своїх родин в рамках корпоративного пакету. За останніми даними цей показник зріс майже втричі і становить 79%. Такою інформацією поділився Стас Островський, директор з розвитку компанії Madanes в Україні.

Коментарі 987

За перше півріччя 2020-го року 97% корпоративних клієнтів продовжили договори добровільного медичного страхування від критичних захворювань (таких як онкологічні), а також за власним бажанням почали активніше страхувати членів своїх родин (чоловіків/дружин, дітей, батьків та інше).

«Співробітникам підприємств, в соціальному пакеті яких вже є медичне страхування від критичних захворювань, набагато вигідніше підключати до полісів і свої родини. Корпоративним клієнтам зазвичай пропонують спеціальні умови», – поділився Стас Островський.

Експерт виділяє дві основні причини зростання попиту на страхові програми по всьому світу: криза в системі охорони здоров’я та зниження довіри до некомерційних медичних послуг. Зокрема, в Україні бюджети державних лікарень скоротились на 50% у порівнянні з 2019 роком, а об’єм державної фінансової допомоги закладам міського та обласного підпорядкування знизився на 73%. Епідемія коронавірусу також внесла корективи в усю сферу та знизила рівень довіри українців до неприватної медицини.

«Коли основний фокус змістився на боротьбу з COVID-19, людям з іншими захворюваннями стало складніше отримувати якісну медичну допомогу, – стверджує Стас. – Те, що державна медицина не справляється з кризою, підтверджує статистика більшості країн, навіть найбільш розвинених».

До 2020-ого року компанія «Маданес» зазначала високий рівень попиту на страхування, зокрема від критичних захворювань, здебільшого серед міжнародних компаній. Цього року багато локальних українських підприємств розширили пакети опцією страхування від онкології. Цей вид поліса розповсюджений здебільшого серед таких сфер, як: IT, фармацевтика, і, власне, галузь страхування.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода