Працівники майбутнього: а ви вже підготували своє резюме для перспективних професій?

Оскільки цифрова і технологічна сфери нестримно розвиваються, сектору занятості доводиться швидко адаптуватися, щоб іти в ногу з часом. Тобто, сучасні діти уже готуються до професій, яких ще не існує, з використанням технологій, яких ще навіть не винайшли.

Коментарі 2345

Поки що складно навіть уявити, що буде завтра, проте компанія Jellyfish Training уже створила підбірку найбільш вражаючих професій майбутнього, які, на думку різних експертів цієї індустрії, можуть з’явитися у найближчі 5-10 років. Цікаво дізнатися, які навички та вміння вам знадобляться, щоб стати космічним гідом або дизайнером життя у доповненій реальності?

Нижче ви можете детальніше ознайомитися з уявними майбутніми професіями:

Космічний гід

Хочете допомагати пасажирам підтримувати безпеку та отримувати максимум задоволення від подорожей у космос?

Найближчим часом космічний туризм безсумнівно стане модною тенденцією для верхівки суспільства у всьому світі. Будучи так званими бортпровідниками, але десь над півкулею, ці люди будуть безпечно доставляти клієнтів у космос. Використовуючи знання у сферах космології, астрономії, науки про космос, географії, історії та геології, космічні гіди будуть допомагати пасажирам підтримувати безпеку і комфорт під час подорожі до космосу.

Фармер

Фармери будуть застосовувати технічні та сільськогосподарські знання і вміння, щоб вирощувати ретельно виведені сорти рослин і породи худоби та підвищувати врожайність. Також на нас чекає справжній переворот у сфері вертикального сільського господарства, коли ми зможемо вирощувати їжу під штучним освітленням у багатоповерхівках, щоб зберігати воду та інші джерела енергії. У майбутньому сільське господарство докорінно змінять вісім технологій: роботобудування, штучний інтелект, дрони, датчики, 3D-принтери, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн та інтернет речей.

Вчений 3D-лабораторії з виробництва м’яса

З появою культивованого м’яса виникне потреба у професії харчових технологів, які будуть вирощувати м’ясо у чашках Петрі завдяки розвитку виробництва культивованого м’яса. Використовуючи стовбурові клітини корів або ДНК з курячих яєць, ці вчені-лаборанти з виробництва м’яса будуть створювати білки, які на смак, дотик та вигляд не будуть відрізнятися від продукції тваринного походження. Очікуючи, що розвиток м’ясної промисловості буде більш сталим, експерти прогнозують появу культивованого м’яса на поличках супермаркету до 2030 року.

Дизайнер життя у доповненій реальності

Дизайнер життя у доповненій реальності буде працювати з клієнтами індивідуально, розробляючи проекцію життя на вибір у доповненій реальності. Така посада включає в себе допомогу у розробці, написанні, калібруванні, геймифікації, створенні і, найголовніше – персоналізації нового покоління неймовірних, миттєвих історій для подорожей у доповнену реальність. Сюди можна віднести обстановку, настрій, історичний час, інформацію, тон, персонажів та запропонованих для покупки елементів чи  досвіду.

Надання послуг від бізнесу до споживача через роботів

Ідея надання послуг від бізнесу до споживача через роботів (B2R2C) полягає у тому, що на зміну звичайному маркетингу приходять дрони, голосові помічники, штучний інтелект та цифрові профілі, які стають посередниками між брендами і споживачем. Тобто у майбутньому маркетингові менеджери будуть взаємодіяти з клієнтами через роботів. Для такої роботи чудово підійде той, хто глибоко розуміється на маркетингових технологіях та освоєнні нових ринків.

Тож до якої роботи ви тепер готуєтесь?

Переклад статті підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода