Працівники Mondelēz International з 32 країн одночасно булькнули OREO в молоко

Mondelēz International відзначила продаж печива OREO на 3 мільярди доларів і встановила світовий рекорд Гіннеса за кількістю людей, які одночасно булькнули печиво в молоко

Комментарии 1153
Mondelēz International, Inc. (NASDAQ:MDLZ) виводить добре відомий ритуал споживання печива на новий рівень – титулу Книги рекордів Гіннеса. Сьогодні Mondelēz International оголосила про встановлення світового рекорду Гіннеса за кількістю людей, які булькнули печиво в молоко в кількох місцях одночасно. Цю веселю подію організував бренд печива OREO, щоб відсвяткувати важливе досягнення – 3,1 мільярди доларів чистого доходу від глобальних продажів продукту у 2019 році. 

Акція розпочалася 30 січня о 16:30 за київським часом, коли в прямому ефірі співробітники Mondelēz International по всьому світу одночасно покрутили, лизнули й булькнули в молоко печиво OREO. Працівники з 32 країн на 55 локаціях долучилися до події і встановили новий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса — 5066 людей, які одночасно булькнули OREO в молоко. В Україні до акції долучилися 165 співробітників головного офісу «Монделіс Україна» у Києві, а також фабрик у Старих Петрівцях та Тростянці.

«Ми надзвичайно пишаємося новою рекордною відміткою у продажах бренду OREO, і така спільна весела акція — це чудовий привід відсвяткувати й запам’ятати наше досягнення разом з родиною Mondelēz International в усьому світі, — сказав Дірк Ван де Пут, Генеральний директор Mondelēz International. — Ми з нетерпінням чекаємо подальшого зростання бренду й сподіваємося на ще багато нових рекордів!».

«Без сумніву, OREO не просто всесвітньо відомий бренд, а й улюблене печиво мільйонів українців. За минулий рік бренд показав понад +30% зростання в Україні. Наша команда радо долучилась до встановлення рекорду Гіннесу разом з колегами зі всього світу, аби відсвяткувати спільний успіх. Впевнені – у 2020 році на нас чекають нові перемоги й досягнення разом з OREO!», - прокоментував Андрій Самусенко, керівник українського бізнесу Mondelēz International. 
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода