Правду про війну в Україні відтепер можна дізнаватись на 74 мовах

Міжнародний проєкт #Моя Війна - mywar.mkip.gov.ua

Коментарі 1149

Наразі увага всього світу прикута до України. Саме там відбуваються події, які визначать подальшу історію людства.

Хто переможе: Україна чи Росія, Демократичний Світ або Тоталітарний Режим, Добро чи Зло?

Відтепер, кожен громадянин будь-якої країни зможе особисто слідкувати за перебігом російсько-української війни, отримуючи правдиву інформацію безпосередньо від тисяч українців, які стали свідками трагічних, але, водночас, героїчних подій.

Саме з цією метою запрацював Міжнародний проєкт #МояВійна – це «Живий Щоденник» реальних історій про війну, які пишуть звичайні українці, які вимушено опинились у епіцентрі подій.

Протягом короткого часу на порталі Проєкту вже з’явились понад 2 700 історій, які зібрали більше 4 млн. переглядів.

Проєкт ініціювали: Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis».

«Наразі свідками війни вже стали мільйони українців і та реальність, з якою зараз стикаються жителі України - є не тільки доказом агресії російської федерації, а й доказом злочинів проти людства та гуманності. Зараз ми знаходимося на передовій, і захищаємо не тільки нашу країну, а й весь цивілізований світ, кожного громадянина демократичних країн. Ми ділимось зі світом тим, що переживаємо та відчуваємо. Кожна історія українців має бути почута. Ми закликаємо кожного громадянина цивілізованого світу стати на сторону Добра, у боротьбі проти Зла», –  зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

На платформі #МояВійна, окрім реальних історій українців, є відео та фото, які наочно демонструють, що відбувається наразі на території України.

«Усі, хто розміщує будь-які матеріали на платформі проходять модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи були впевнені, що це написали реальні люди» - розповіла Марія Богуслав, Виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода