Премія «Лев реклами. Найефективніший» вперше була вручена на церемонії Effie Awards Ukraine

Олександр Тодорчук, партнер та СЕО Gres Todorchuk, став першим володарем персональної нагороди «Лев реклами. Найефективніший», що відзначає лідера, який очолює найефективнішу команду 2021 року за результатами Effie Awards Ukraine.

Коментарі 10388

15 грудня в Києві відбулась церемонія нагородження найпрестижнішої маркетингової премії країни Effie Awards Ukraine 2021. Агенція Gres Todorchuk отримала 13 нагород і звання Найефективнішої комунікаційної агенції України.

Тож саме Олександр Тодорчук, що очолює найефективнішу команду цього року, отримав спеціальну нагороду, яка буда започаткована Всеукраїнською рекламною коаліцією та брендом «Львівське» та вперше вручалася цього року. 

«Насправді, всі ці нагороди належать сотням і десяткам людей. Клієнтам і партнерам, які довіряють і наважуються на найдивніші ідеї» - написав Олександр на своїй ФБ-сторінці. Але ж успішних команд не буває без лідера, що веде її до перемоги.

У компанії Carlsberg Ukraine впевнені, що «Лев реклами. Найефективніший» дозволить підкреслити особисті досягнення та надихнути на нові проєкти та ідеї.

Вітаємо Олександра Тодорчука та команду Gres Todorchuk з заслуженими нагородами.

Та нагадуємо, що навесні буде вручена нагорода «Лев реклами. Найкреативніший», володаря якої буде визначено за підсумками балів Ukrainian Creative Awards 2022 та оголошено на церемонії нагородження переможців Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2022.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода