Прибуток CNN вперше з 2016 року впав нижче 1 млрд доларів

Цього кварталу CNN залучала у прайм-тайм на 27% менше аудиторії, ніж рік тому. Він поступається MSNBC, який впав на 23% у прайм-тайм за той самий період, і Fox News, де кількість глядачів зросла.

Коментарі 1754
Прибуток американської телекомпанії CNN вперше з 2016 року впав нижче 1 млрд доларів, про це пише New York Post із посиланням на звіт компанії.

Як повідомляється, згідно з прогнозами S&P Market Intelligence, прибутковість мережі кабельних новин цього року скоротиться до 956,8 млн доларів. За даними New York Times, які раніше у вівторок повідомили про прогнози, це значно менше внутрішньої цілі компанії в 1,1 млрд доларів.

Водночас очікується, що в четвер материнська компанія CNN, Warner Bros. Discovery, буде звітувати про прибутки, але навряд розкриє фінансові показники CNN або надасть додаткові подробиці. Представники компанії офіційно не коментують ці показники.

Наразі Кріс Ліхт, який очолив CNN три місяці тому після несподіваного відходу колишнього виконавчого директора Джеффа Цукера, намагається знайти нові способи отримання прибутку. Згідно зі звітом, Ліхт найняв Кріса Марліна, свого давнього друга, який раніше очолював флоридську будівельну компанію Lennar, щоб він придумав способи отримання нових доходів. Деякі з його бізнес-ідей включали укладання рекламних угод з великими технологічними компаніями, на кшталт Microsoft, продаж спонсорства корпоративним андеррайтерам, розширення бренду CNN у Китаї та розвиток електронної комерції CNN Underscored.

Warners Bros. Discovery також нещодавно закрила стрімінговий сервіс CNN+ менше ніж через місяць після його запуску 30 квітня. Створення сервісу коштувало компанії близько 1 млрд доларів.

Водночас, за даними маркетингової компанії Nielsen, цього кварталу CNN залучала у прайм-тайм на 27% менше аудиторії, ніж рік тому. Він поступається MSNBC, який впав на 23% у прайм-тайм за той самий період, і Fox News, де кількість глядачів зросла.

За матеріалами https://detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода