Прийом робіт на Ukrainian Design: The Very Best Of 2019

Національний конкурс дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 оголосив про початок прийому робіт.

Коментарі 10698

Запрошуємо всіх українських дизайнерів різного профілю та інших представників рекламно-комунікаційного ринку України взяти участь. В рамках Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 відбудеться конкурсна та семінарська програми, виставка конкурсних робіт та як кульмінація – церемонія нагородження переможців.

Ukrainian Design: The Very Best Of проводиться вже у восьмий раз. Щорічно виставка-конкурс є своєрідним звітом українських дизайнерів і художників, який підводить творчі підсумки і нагороджує найдостойніших. Мета Ukrainian Design: The Very Best Of  –  довести міжнародній спільноті та українцям факт існування «українських дизайнерів та українського дизайну», познайомити широку громадськість із кращими зразками сучасної дизайнерської творчості та креативом усіх видів, виявити серед них найяскравіших та дати поштовх для розвитку галузі.

На конкурс приймаються роботи в 5 номінаціях:

· Graphic Design

· Digital Design

· TV/Promo & Film Motion Graphics

· Industrial Design

· Environmental Design

Брати участь в конкурсі можуть тільки проекти, які були реалізовані для клієнтів з січня 2018 по квітень 2019 включно, та які не брали участі в Ukrainian Design: The Very Best Of 2018. У конкурсній програмі існують окремо підномінації «Студентський дизайн» та «Концептуальний дизайн».

Звертаємо вашу увагу, що зазвичай конкурс стартував осінню, а цього року він перенесений на весну, тому не пропустіть дедлайнів.

Адже перший дедлайн вже 15 березня 2019 року.

Кожен дедлайн відрізняється вартістю участі, тому встигніть подати роботи по найнижчій ціні – деталі за посиланням. Для студентських проектів та проектів, які були нагороджені на інших національних і міжнародних фестивалях/конкурсах, участь безкоштовна (для цього необхідно надати оргкомітету підтвердження).

Оцінювати конкурсні роботи буде міжнародне журі – провідні міжнародні дизайнери, арт-директора, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії.

Нагадуємо, що конкурс входить до Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019.

В цьому році семінарська програма та виставка конкурсних робіт Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 відбудеться в Одесі, 29 травня-1 червня, а Церемонія нагородження переможців – 30 травня.

Організаторами конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of є Всеукраїнська рекламна коаліція та Клуб арт-директорів України (ADC*UA). Оргкомітет сподівається, що участь в конкурсі допоможе учасникам, молодим і талановитим дизайнерам України, отримати безцінний досвід і заслужене визнання в професійному співтоваристві.

Креатив для Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 підготував випускник Projector – Артем Грищенко.

З питань участі в конкурсі звертайтеся до Оргкомітету: (044) 490-90-30, [email protected] – Юлія Смійчик.

Слідкуйте за новинами на сторінці конкурсу в facebook.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода