Призначено нового керівника напряму доставки їжі Bolt Food в Україні

У компанії Bolt призначили нового керівника сервісу доставки їжі з ресторанів Bolt Food. Ним став Іван Гринчук.

Коментарі 3184

Новий керівник сервісу відповідатиме за розвиток Bolt Food в Україні, його експансію в інші міста, організацію бізнес-процесів і координацію роботи, а також управління командою.

Іван Гринчук прийшов у компанію Bolt зі сфери FMCG. Протягом 9,5 років він працював у компанії Nestle Ukraine, де керував відділом розвитку продажів бізнесу кави, а саме брендів Nescafe, Starbucks і Nescafe Dolce Gusto та запустив лінійку Nescafe Cappuccino на ринку України.

«Компанія Bolt має амбітні плани на 2022 рік. Ми впевнені, що призначення Івана Гринчука на посаду керівника напряму доставки їжі сприятиме подальшому розвитку сервісу та дозволить вивести Bolt Food в Україні на вищий рівень», ― коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

«Для мене це чудова нагода стати частиною згуртованої команди професіоналів і набути нового цікавого досвіду. Ми продовжимо розвивати сервіс Bolt Food із новими силами і в найближчому майбутньому зробимо його доступним для якомога більшої кількості українців», ― заявив керівник напряму доставки їжі Bolt Food в Україні Іван Гринчук.

Наразі сервіс Bolt Food доступний у 5 великих містах України ― Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода