Айдентика проєкту “Що таке пам’ятати” від Plaї Büro

28 жовтня 2022 року у Берліні креативна агенція Plaї Büro отримала нагороду Red Dot Award: Best of the Best у категорії Brand Design за роботу над айдентикою проєкту “Що таке пам’ятати”.

Коментарі 1264

“Для нас важлива ця нагорода, ми присвячуємо її усім захисникам та захисницям України. Вона дає нам змогу ще раз нагадати світовій спільності, що війна почалася у 2014 році та триває вже 9-ий рік. І ми дуже раді, що ця тема знову лунає в інформаційному просторі. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб світ пам’ятав. Відтепер проєкт буде представлений у музеї переможців Red Dot”, – коментує креативна директорка Радана Ренко.

Вшанування пам’яті є важливою складовою формування громадянської свідомості та національної ідентичності. Тому в дослідженні “Що таке пам’ятати” було проведено глибокий аналіз політики та наявних практик вшанування загиблих військових у російсько-українській війні. 
“Ми — те, що ми пам’ятаємо. Болісні події не можна ігнорувати, інакше вони кривавими ранами будуть шкодити всьому організму, віднімаючи сили та кров крапля за краплею. “Рани” потрібно бачити та лікувати.”, — пояснює Оксана Іванців, засновниця проєкту “Що таке пам’ятати”.

У 2021 році креативна агенція Plaї Büro вже отримала нагороду Red Dot Award у категорії Brand Design за айдентику для документального серіалу про нову українську культуру “СПАЛАХ” від СЛУХ медіа.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода