Procter&Gamble обрав MediaCom партнером з планування та закупок медіа в Україні

За результатами проведення оцінки агенцій на предмет їх стратегічного бачення розвитку брендів Procter&Gamble, команда MediaCom продемонструвала найкраще бачення основних аспектів партнерства.

Коментарі 2582

Відновлення співпраці MediaCom з одним із найбільших рекламодавців в світі, є продовженням історії партнерства двох потужних компаній, експертиза яких дозволяє спільно створювати успішні проекти, спрямовані на зростання бізнесу.

Коментар MediaCom:

«Ми безмежно раді партнерству з гігантом FMCG індустрії, Procter & Gamble. Поновлення нашої співпраці є свідченням того, що ми впевнено розвиваємося у відповідності до новітніх тенденцій медіа ринку, а наш продукт відповідає постійно зростаючим потребам одного з найбільших рекламодавців в світі. Ми пишаємось тим, що маємо можливість спільно працювати над зростанням бізнесу Procter & Gamble».

Коментар P&G:

«З метою прискорення зростання, ми запровадили ряд змін, покликаних підвищити точність та ефективність охоплення більшої кількість споживачів. MediaCom продемонстрував найкращий досвід планування та аналітики стратегії.

  Це рішення було прийнято в цілях забезпечення максимально сприятливих умов для стабільного та успішного зростання наших брендів. Ми переконані, що співпраця з MediaCom та наші спільні зусилля, спрямовані на реалізацію обраної медійної стратегії,  призведуть до збільшення цінності наших брендів, та бізнесу в цілому».

За матерiалами прес-релiзу

Обговорити з іншими читачами:
Погода