Procter & Gamble Україна оголошує про призначення нового генерального директора

P&G Україна оголосила про призначення Антоніо Музіле (Antonio Musile) новим генеральним директором компанії. Пан Музіле відповідатиме за розвиток бізнесу та операційну діяльність P&G в Україні. Дмитро Кисельов, який з 2016 року обіймав посаду генерального директора P&G Україна, переходить на нову посаду в регіоні Центральної Європи.

Коментарі 2681

Приєднавшись до P&G у 2002 році, Антоніо Музіле обіймав низку керівних посад у сфері маркетингу та продажів, як на місцевому, так і регіональному рівнях. До призначення Генеральним директором P&G Україна, він працював у Швейцарії, де останні три роки був віце-президентом із продажів товарів побутового вжитку в Європейському регіоні (Europe Home Care Sales VP).

«Для мене честь взяти на себе керівництво та відповідальність за організаційні процеси та бізнес компанії P&G в Україні. Разом із талановитою та відданою справі командою ми продовжимо забезпечувати наших споживачів в Україні продукцією улюблених брендів, яким вони довіряють: Ariel, Always, Fairy, Gillette, Head & Shoulders, Oral B, Pampers. Ми будемо створювати можливості для зростання разом із нашими партнерами та підтримувати місцеві громади. Україна є одним із ключових ринків компанії в регіоні. Це країна з великим потенціалом та можливостями, яка відіграє вирішальну роль для бізнесу P&G у Європі», - зазначає Антоніо Музіле.

Антоніо Музіле закінчив університет Бокконі (Мілан, Італія), де вивчав економіку.

Одружений, виховує 2 дітей.

За матеріалами пресс-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода