Профільний комітет IAB Україна публікує перший мобайл гайд

Зміни співвідношення в діджитал-споживанні між десктопом та мобайлом за останні п’ять років визначні, проте індустрія досі немає випрацьованого підходу до врахування особливостей мобільного споживання для стратегічного та тактичного планування, розуміння та моделювання користувацького досвіду. Саме тому профільний Комітет mobile при IAB Україна сформував фундаментальний гайд, в якому ми агрегували основи знань із категорії mobile, що допоможе і рекламодавцям, і агенціям, і платформам та, зрештою, усім зацікавленим.

Коментарі 2718
«Я рада, що першим кроком новоствореного профільного комітету став саме практичний матеріал, який започаткував системну індустріальну роботу з розвитку категорії», – коментує Анастасія Байдаченко, CEO IAB Україна.

«Настав час подивитися правді в очі та відмітити, що мобайл – це окрема частина маркетингу та реклами на рівні з десктопною рекламою. Мобільна реклама – це нове поле, яке відрізняється від традиційних концепцій створення реклами», – додає Олена Педай, СЕО UaMobile.net.

Гайд можна скачати за посиланням.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода