Програма 18-го КМФР: конференція, церемонія нагородження, 20-річчя ВРК

25-26 травня – два дня 18-го КМФР, які вже занесені в ваш календар або будуть внесені зараз. Сьогодні оргкомітет фестивалю починає знайомити з програмою та розповідати про найцікавіші моменти заходу, адже учасників КМФР ще чекає святкування 20-річчя ВРК.

Вже вісімнадцять років КФМР робить свою фестивальну історію і щороку об'єднує на одному майданчику представників креативної індустрії, клієнтів, молодих фахівців і не тільки в рекламній галузі, а й у творчому середовищі в цілому. У цьому році фестиваль відбудеться 25-26 травня на ВДНГ. У програмі – конференція Best Marketing Practices і довгоочікувана Церемонія нагородження переможців 18-го КМФР, урочисте святкування 20-річчя ВРК і дводенна «Виставка досягнень рекламного господарства». Щоб взяти участь у події, необхідно пройти реєстрацію на сайті kiaf.com.ua і оформити акредитацію.

Отже, в програмі цього року.

25 ТРАВНЯ

- День 1. Конференція Best Marketing Practices в рамках КМФР

- День 1. Виставка досягнень рекламного господарства

- Урочисте святкування 20-річчя ВРК (вечір)

26 ТРАВНЯ

- День 2. Конференція Best Marketing Practices

- День 2. Виставка досягнень рекламного господарства

- Церемонія нагородження переможців КМФР (вечір)

Учасників програми чекає конференція Best Marketing Practices, на якій українські та міжнародні спікери представлять найновіші і свіжі ідеї, які вже працюю на свого споживача – 40 провідних спікерів, понад 30 найактуальніших і гострих тем.

Також на КМФР пройде дводенна «Виставка досягнень рекламного господарства». У виставці зі стендами братимуть участь провідні гравці рекламно-комунікаційного ринку України: рекламні агентства – креативні, digital, медіа агентства, агентства маркетингових сервісів; рекламодавці; індустріальні комітети та інші. Обіцяли, що буде креативно.

25 травня ввечері відбудеться урочисте святкування 20-річчя ВРК. Всі друзі і партнери зберуться, щоб згадати 20 років життя рекламно-комунікаційного ринку України. Хіба таке можна пропустити.

26 травня, завершить 18-й КМФР Церемонія нагородження переможців, на якій, крім переможців фестивалю, будуть оголошені «Найкреативніші агентства» серед креативних, брендінгових, digital, медіа і агентств маркетингових сервісів, а також краще продакшн-агентство за результатами КМФР. Після всі святкуватимуть свої перемоги або перемоги суперників конкурсної програми 18-го КМФР на вечірці КМФР.

З програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням, чекайте оновлень і деталей.

Оформити акредитацію на подію можна вже зараз. З питань акредитації звертайтеся до оргкомітету: +38 (044) 490 9030, [email protected] – Яна Бакун.

До зустрічі 25-26 травня на ВДНГ!

sostav.ua