Програма лекцій на Ukrainian Design: the Very Best Of опублікована на сайті конкурсу

13 жовтня у G 13 project studio відкриється експозиція робіт конкурсу Ukrainian Design: the Very Best Of.

Комментарии 2000

Роботи, що будуть представлені на виставці, вподобали члени журі і визнали їх гідними фіналу. У день відкриття в галереї відбудеться Церемонія нагородження переможців конкурсу, де оголосять абсолютних чемпіонів – авторів робіт, що отримали бал від кожного члена суддівської команди, а отже, стали The Very Best Of 2014.

Якщо ви прагнете розвиватися як дизайнер, обов’язково відвідайте семінарську програму виставки. Відвідати її можна буде безкоштовно протягом усіх п’яти днів роботи експозиції.

У понеділок, 13 жовтня, запрошуємо на такі виступи:

О 15-00 Мартінас Бірскіс (Martynas Birskys), голова департаменту дизайну BBDO Kyiv, представить погляд зі сторони на український дизайн у виступі під назвою «Тому що великі бренди не стежать за Pinterest» (Because big brands don't watch Pinterest).

Про що лекція: «В майбутньому на нас чекає вибір з двох варіантів: крутий дизайн або хороший дизайн. Що ж вибрати? Незважаючи на нові технології, нові інструменти, поради та хитрості - кращими вітамінами для «чемпіонського» дизайну залишаються: ідея, етика і відповідальність дизайнера. Ми обговоримо, в чому секрет довгого життя identity нью-йоркcкого метро, і чому Nivea повертається до блакитного кола». Ви дізнаєтеся про типові помилки молодого арт-директора і про те, чому слід видалити шрифт Intro з вашого комп'ютера. Також Мартінас поділиться своїми спостереженнями, накопиченими за рік роботи в Києві, про те, які паралелі є в українському та литовському дизайні і рекламі, у філософії дизайну та трудовій етиці.

О 16-30 – півторагодинна сесія «Дизайн упакування: чому ця сфера діяльності може бути цікавою дизайнерам».
В сесії бере участь команда брендингової агенції Milk Branding:

Дмитро Кліщик, креативний директор/партнер;
Максим Лєсняк, креативний директор/партнер, 
Ірина Гаврон, директор зі стратегічного планування;
Олександр Перепелиця, арт-Директор;
Ольга Касько, дизайнер.

Рідко в якій галузі дизайну можна одночасно задіяти таку кількість образотворчих засобів і методів комунікації, як в дизайні упакування. Графічний дизайн, фотографія, ілюстрація, промисловий дизайн, текстова комунікація, маркетинг. Команда Milk Branding хоче показати, як сплав цих складових народжує приголомшливі у своїй красі та силі речі, які добре продаються. 
Прохання до аудиторії – заздалегідь підготувати велику кількість питань. Лектори будуть дуже раді на них відповісти.

О 18-30 відбудеться Церемонія нагородження переможців конкурсу Ukrainian Design: the Very Best Of. Привітати щасливчиків також зможуть усі бажаючі, адже вхід на Церемонію вільний.

Запрошуємо вас відвідати G 13 project studio протягом 13-17 жовтня та переконатися, що в Україні є дизайн!

Програма вже доступна на сайті, проте інформація досі доповнюється. Слідкуйте за оновленнями та нашими анонсами.


http://sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода