Програму PRIME Group з підтримки українського бізнесу подовжено

Від початку травня оператор зовнішньої реклами PRIME Group впроваджує в життя програму медійної допомоги українським компаніям, що відновлюють діяльність під час війни. Програма передбачає безплатне надання підприємцям рекламних площин для розміщення комерційних повідомлень строком на один місяць. Початок кампанії та локації визначає замовник.

Коментарі 1518

Рекламні кампанії підприємств, що подали заявки в травні, вже розміщено, а деякі вже й завершено. Найбільше рекламодавців в категоріях роздрібної торгівлі, послуг з дизайну, будівництва, пасажирських автоперевезень, автосервісу. Багато анонсів серед сервісних компаній зі сфери медицини та догляду за тілом. Затребуваним в цей час став інвентар не тільки в великих містах, таких як Київ, Львів, Дніпро, Одеса, а й в маленьких містечках.

«Грати на випередження ми звикли давно. Тож для нас було цілком природно не чекати на поліпшення ринкової кон'юнктури, а створювати умови для цього. Ми бачимо, що бізнес реагує на це. Не так швидко, як нам би того хотілося, але достатньо для того, щоб ми вирішили подовжити програму підтримки ще на два місяці», — говорить Катерина Храмова, керівна партнерка PRIME Group.

Збір заявок від підприємців подовжено до кінця серпня. Дізнатися більше про умови розміщення та залишити заявку можна на вебсайті компанії: https://bit.ly/3HZM6Zp.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода